Gezichtsserum • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Serum en kuur

Filters
  • Serum en kuur
  • Nachtcrème
  • Dagcrème
  • Cleanser & Make-up remover
  • Oog- & lipverzorging
  • Scrub en masker
Beste reviews(20)
Bestseller(9)
Collectie
Riche Crème(5)Anti-Âge Global(11)Lift Pro-Collagène(5)Hydra Water-Plump(4)Glow Energie(4)
Toon meer
Werking
Anti-Aging(14)Glad maken(9)Uitstraling geven(5)Verstevigen en liften(2)Hydrateren(5)
Toon meer
Textuur
Gel(7)Vloeibaar(15)Mist, water en lotion(2)Olie(6)Crème(8)
Producttype
Serum of kuur(25)Composities en sets(13)Dagcrème(8)Douchegel(1)Nachtcrème(4)
Toon meer
Huidtype
Elk Huidtype(21)Gecombineerde tot vette huid(4)Onvolmaakte huid(2)Normale tot gecombineerde huid(1)Droge tot zeer droge huid(2)
Verpakkingstype
Flacon(13)Tube(2)Pot(4)Bar(1)
Prijs
Voor wie
Mannen(1)Vrouwen(1)
Categorie
Gezicht(32)
Geur
Monoï(1)
32 product(en) gevonden
32 product(en) gevonden
1+1 Weldadige Anti-Rimpel OogcrèmeRiche CrèmeRijpe huid

1+1 Weldadige Anti-Rimpel Oogcrème

€ 29,90€ 59,80-50%
1+1 Weldadige Anti-Rimpel Oogcrème
Het Absolute Radiance Micro-SerumAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

Het Absolute Radiance Micro-Serum

30 ml (€ 226,34 / 100ml)
€ 67,90
Het Absolute Radiance Micro-Serum
2 fasen herstellend nachtconcentraat - Anti-Âge GlobalAnti-Âge Global

2 fasen herstellend nachtconcentraat - Anti-Âge Global

30 ml (€ 87,87 / 100ml)
€ 26,36€ 65,90-60%
2 fasen herstellend nachtconcentraat - Anti-Âge Global
1+1 Intense Anti-rimpel verzorgingLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

1+1 Intense Anti-rimpel verzorging

€ 49,90€ 99,80-50%
1+1 Intense Anti-rimpel verzorging
1+1 Geconcentreerd HydratatieserumHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Geconcentreerd Hydratatieserum

€ 25,90€ 51,80-50%
1+1 Geconcentreerd Hydratatieserum
1+1 Serum met een Olie-Infusie van RozenRiche CrèmeRijpe huid

1+1 Serum met een Olie-Infusie van Rozen

€ 44,90€ 89,80-50%
1+1 Serum met een Olie-Infusie van Rozen
Essentiële Uitstralingsvernieuwende  LotionAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

Essentiële Uitstralingsvernieuwende Lotion

122 ml (€ 26,15 / 100ml)
€ 31,90
Essentiële Uitstralingsvernieuwende Lotion
Anti-rimpel en liftend serumLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Anti-rimpel en liftend serum

30 ml (€ 153,00 / 100ml)
€ 45,90
Anti-rimpel en liftend serum
Serum voor een stralende huidGlow EnergieDoffe huid

Serum voor een stralende huid

30 ml (€ 143,00 / 100ml)
€ 42,90
Serum voor een stralende huid
Anti-aging supra essence - Anti-Âge GlobalAnti-Âge Global

Anti-aging supra essence - Anti-Âge Global

50 ml (€ 52,72 / 100ml)
€ 26,36€ 65,90-60%
Anti-aging supra essence - Anti-Âge Global
1+1 Het Absolute Radiance Micro-SerumAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

1+1 Het Absolute Radiance Micro-Serum

€ 67,90€ 135,80-50%
1+1 Het Absolute Radiance Micro-Serum
1+1 Anti-Aging Corrigerende Supra Essence 30 mlAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

1+1 Anti-Aging Corrigerende Supra Essence 30 ml

€ 59,90€ 119,80-50%
1+1 Anti-Aging Corrigerende Supra Essence 30 ml
Herstellende nachtolie voor een stralende huidGlow EnergieDoffe huid

Herstellende nachtolie voor een stralende huid

30 ml (€ 143,00 / 100ml)
€ 42,90
Herstellende nachtolie voor een stralende huid
Verzorgingsset Riche CrèmeRiche CrèmeRijpe huid

Verzorgingsset Riche Crème

€ 61,99€ 124,70-50%
Verzorgingsset Riche Crème
Concentraat met dubbele werkingLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Concentraat met dubbele werking

30 ml (€ 166,34 / 100ml)
€ 49,90
Concentraat met dubbele werking
Anti-Aging Corrigerende Supra EssenceAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

Anti-Aging Corrigerende Supra Essence

30 ml (€ 199,67 / 100ml)
€ 59,90
Anti-Aging Corrigerende Supra Essence
Serum Tegen OnzuiverhedenSebo Active ClearGemengde tot vette huid / onzuiverheden

Serum Tegen Onzuiverheden

30 ml (€ 86,34 / 100ml)
€ 25,90
Serum Tegen Onzuiverheden
Anti-Age Global Radiance Verhelderende KuurAnti-Âge Global

Anti-Age Global Radiance Verhelderende Kuur

10.5 ml (€ 327,24 / 100ml)
€ 34,36€ 85,90-60%
Anti-Age Global Radiance Verhelderende Kuur
Hydraterend SerumHydra Water-PlumpVochtarme huid

Hydraterend Serum

30 ml (€ 86,34 / 100ml)
€ 25,90
Hydraterend Serum
SOS-verzorging Tegen PuistjesSebo Active ClearNormale tot vette huid

SOS-verzorging Tegen Puistjes

10 ml (€ 169,00 / 100ml)
€ 16,90
SOS-verzorging Tegen Puistjes
Verzorgingsset GlowGlow EnergieDoffe huid

Verzorgingsset Glow

€ 59,99€ 121,70-51%
Verzorgingsset Glow
Verhelderende LotionSebo Active Clear

Verhelderende Lotion

150 ml (€ 9,27 / 100ml)
€ 13,90
Verhelderende Lotion
Serum met een Olie-Infusie van RozenRiche CrèmeRijpe huid

Serum met een Olie-Infusie van Rozen

30 ml (€ 149,67 / 100ml)
€ 44,90
Serum met een Olie-Infusie van Rozen
Duo Lift Pro CollagèneLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Duo Lift Pro Collagène

€ 52,99€ 95,80-45%
Duo Lift Pro Collagène
Hydra Ritueel - Crème & SerumHydra Water-PlumpVochtarme huid

Hydra Ritueel - Crème & Serum

€ 25,99€ 51,80-50%
Hydra Ritueel - Crème & Serum
Essentiële Set - GlowGlow EnergieDoffe huid

Essentiële Set - Glow

€ 42,99€ 78,80-45%
Essentiële Set - Glow
Set HydraHydra Water-PlumpVochtarme huid

Set Hydra

€ 29,99€ 53,80-44%
Set Hydra
Essentiële Set - Anti-AgeAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

Essentiële Set - Anti-Age

€ 69,99€ 127,80-45%
Essentiële Set - Anti-Age
1+1 Herstellend Nacht Bi-Fase Concentraat 30 mlAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

1+1 Herstellend Nacht Bi-Fase Concentraat 30 ml

€ 65,90€ 131,80-50%
1+1 Herstellend Nacht Bi-Fase Concentraat 30 ml
Verzorgingsset Lift Pro CollagèneLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Verzorgingsset Lift Pro Collagène

€ 61,99€ 125,70-51%
Verzorgingsset Lift Pro Collagène
Herstellend Bi-Phase NachtserumAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

Herstellend Bi-Phase Nachtserum

30 ml (€ 219,67 / 100ml)
€ 65,90
Herstellend Bi-Phase Nachtserum
Duo Riche CrèmeRiche CrèmeRijpe huid

Duo Riche Crème

€ 50,99€ 92,80-45%
Duo Riche Crème

Voed je huid tot in de diepte met een krachtig gezichtsserum

Waarom vult een serum jouw gezichtscrème prima aan? Een gezichtsserum is de tweede stap van het schoonheidsritueel voor je gezicht. Breng het aan na een reiniging en voor je dagcrème voor het beste resultaat. Want waar dag- en nachtcrèmes de oppervlakte van je huid doen stralen, werkt het serum door tot in de diepere huidlagen. Bovendien is een serum een krachtig concentraat. In een serum met anti-aging eigenschappen bijvoorbeeld vind je natuurkrachten zoals nectar uit bloemknoppen en extract van ijskruid die de huidcellen vernieuwen. Zo geniet je van een frisse en stralende uitstraling. En in een hydraterend gezichtsserum schittert een plantaardig extract van edulis: de plant die water vasthoudt in zijn bladeren - en hetzelfde doet voor jouw gezichtshuid. Ten derde is een hydraterend serum of andere kuur ook heel luchtig: de microdruppels dringen snel binnen in de huid. Je vertrouwt op een frisse gel zonder minerale olie. Ten slotte neem je het gezichtsserum mee naar huis met een gerust hart. Want met een flacon van recycleerbaar glas, karton uit duurzaam beheerde bossen en formules zonder dierlijke bijproducten houd je rekening met het milieu. Zo ontvang je mooie geschenken van Moeder Natuur - en respecteer je haar tegelijkertijd.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken