Producten voor het bad • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Bad & douche

Filters
  • Bad & douche
  • Douchegel
  • Douchegelbar
  • Geconcentreerde douchegel
  • Eco-Navulling
  • Handzeep & -gel
  • Deo
Beste reviews(78)
Bestseller(11)
Collectie
Monoï(16)Kerstcollectie(3)Evidence(2)Bois de Sauge(1)Ambre Noir(1)
Toon meer
Producttype
Douchegel(58)Voedende verzorging(2)Eau de toilette(1)Monoï(1)Deodorant(8)
Toon meer
Geur
Fruitige Lychee(3)Monoï(8)Sensueel(1)Citroenverbena & Kamillebloemen(2)Vanille(6)
Toon meer
Geur
Koffie(1)Citroenverbena & Kamillebloemen(4)Monoï(10)Citroen(3)Argan en Roos(8)
Toon meer
Categorie
Discovery Kits(6)Parfum(5)Kerstcollectie(3)Monoï(1)Lichaam & douche(97)
Toon meer
Voor wie
Vrouwen(4)Mannen(2)
Textuur
Gel(69)Balsem(2)Peeling of scrub(1)Crème(11)Melk(5)
Toon meer
Prijs
Verpakkingstype
Voordeelverpakking(9)Bar(13)Eco-Navulling(13)Geconcentreerd(8)Reisformaat(7)
Toon meer
Limited Edition
Winterbessen(1)
Werking
Peelen en scrubben(1)Voeden(12)Hydrateren(8)Herstellen(2)
114 product(en) gevonden
114 product(en) gevonden
Douchegel KoffiebonenBain de Nature

Douchegel Koffiebonen

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Douchegel Koffiebonen
Douchegel Fruitige LycheeBain de Nature

Douchegel Fruitige Lychee

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Douchegel Fruitige Lychee
Douchegel citroenverbena & kamillebloemBain de Nature

Douchegel citroenverbena & kamillebloem

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Douchegel citroenverbena & kamillebloem
Douchegel Monoï - groot formaatMonoï

Douchegel Monoï - groot formaat

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Douchegel Monoï - groot formaat
Body & Douche Set – MonoïBain de Nature,Monoï

Body & Douche Set – Monoï

€ 12,99€ 14,98-13%
Body & Douche Set – Monoï
Hydraterende douchegelbar MonoïMonoï

Hydraterende douchegelbar Monoï

100 g (€ 6,99 / 100g)
€ 6,99
Hydraterende douchegelbar Monoï
Fruitige lychee handzeepBain de Nature

Fruitige lychee handzeep

190 ml (€ 2,63 / 100ml)
€ 4,99
Fruitige lychee handzeep
Lichaam & Douche Set – MonoïMonoï

Lichaam & Douche Set – Monoï

€ 29,99€ 42,47-29%
Lichaam & Douche Set – Monoï
Handzeep MonoïMonoï

Handzeep Monoï

€ 4,99
Handzeep Monoï
Eco-vulling douchegel citroenverbena & kamillebloemBain de Nature

Eco-vulling douchegel citroenverbena & kamillebloem

600 ml (€ 1,17 / 100ml)
€ 6,99
Eco-vulling douchegel citroenverbena & kamillebloem
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Wilde Algen & ZeevenkelBain de Nature

Eco-Navulling Bad- en Douchegel Wilde Algen & Zeevenkel

600 ml (€ 1,17 / 100ml)
€ 6,99
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Wilde Algen & Zeevenkel
Routine set WinterbessenKerstcollectie

Routine set Winterbessen

€ 4,00€ 9,99-60%
Routine set Winterbessen
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï

Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar

100 ml (€ 4,99 / 100ml)
€ 4,99
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar
Comme Une Evidence - Geparfumeerde douchegelEvidence

Comme Une Evidence - Geparfumeerde douchegel

200 ml (€ 7,95 / 100ml)
€ 15,90
Comme Une Evidence - Geparfumeerde douchegel
Hair & body wash Bois de SaugeBois de Sauge

Hair & body wash Bois de Sauge

200 ml (€ 6,45 / 100ml)
€ 12,90
Hair & body wash Bois de Sauge
Bodyshampoo voor Lichaam en Haar - Ambre NoirAmbre Noir

Bodyshampoo voor Lichaam en Haar - Ambre Noir

200 ml (€ 6,45 / 100ml)
€ 12,90
Bodyshampoo voor Lichaam en Haar - Ambre Noir
Monoï HaarsetMonoï

Monoï Haarset

€ 12,99€ 17,98-28%
Monoï Haarset
Monoï LichaamsritueelMonoï

Monoï Lichaamsritueel

€ 25,99€ 33,46-22%
Monoï Lichaamsritueel
Monoï Eco-Navulling Shampoo-douchegelMonoï

Monoï Eco-Navulling Shampoo-douchegel

600 ml (€ 1,17 / 100ml)
€ 6,99
Monoï Eco-Navulling Shampoo-douchegel
Monoï HandsetMonoï

Monoï Handset

€ 6,98
Monoï Handset
Deodorant Citrus met Bretonse muntDeodorant en anti-transpirant

Deodorant Citrus met Bretonse munt

50 ml (€ 19,80 / 100ml)
€ 9,90
Deodorant Citrus met Bretonse munt
Deodorant Katoen- en Bretonse MalvegeurDeodorant en anti-transpirant

Deodorant Katoen- en Bretonse Malvegeur

50 ml (€ 19,80 / 100ml)
€ 9,90
Deodorant Katoen- en Bretonse Malvegeur
Duo Douchegel & Shampoo MonoïMonoï

Duo Douchegel & Shampoo Monoï

€ 8,99€ 9,98-10%
Duo Douchegel & Shampoo Monoï
Duo Douche – Argan & RozenblaadjesBain de Nature

Duo Douche – Argan & Rozenblaadjes

€ 8,99€ 9,98-10%
Duo Douche – Argan & Rozenblaadjes
Antitranspirant met Bretons zeewierDeodorant en anti-transpirant

Antitranspirant met Bretons zeewier

50 ml (€ 23,80 / 100ml)
€ 11,90
Antitranspirant met Bretons zeewier
Hydraterende Douchegelbar BourbonvanilleBain de Nature

Hydraterende Douchegelbar Bourbonvanille

100 g (€ 6,99 / 100g)
€ 6,99
Hydraterende Douchegelbar Bourbonvanille
24u Deodorant SetDeodorant en anti-transpirant

24u Deodorant Set

€ 10,99€ 19,80-44%
24u Deodorant Set
Bad-en Douchegel BourbonvanilleBain de Nature

Bad-en Douchegel Bourbonvanille

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Bad-en Douchegel Bourbonvanille
Bad-en Douchegel KokosnootBain de Nature

Bad-en Douchegel Kokosnoot

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Bad-en Douchegel Kokosnoot
Vaste DeodorantbalsemI Love My Planet

Vaste Deodorantbalsem

50 g (€ 19,98 / 100g)
€ 9,99
Vaste Deodorantbalsem
Set Ritueel - BourbonvanilleBain de Nature

Set Ritueel - Bourbonvanille

€ 21,99€ 33,46-34%
Set Ritueel - Bourbonvanille
Ultra romige douchebalsemPlantaardige Lichaamsverzorging

Ultra romige douchebalsem

200 ml (€ 6,95 / 100ml)
€ 13,90
Ultra romige douchebalsem
Antitranspirant met Bretonse kamilleDeodorant en anti-transpirant

Antitranspirant met Bretonse kamille

50 ml (€ 23,80 / 100ml)
€ 11,90
Antitranspirant met Bretonse kamille
Douchegel Olijf & PetitgrainBain de Nature

Douchegel Olijf & Petitgrain

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Douchegel Olijf & Petitgrain
Bodyshampoo voor Lichaam en Haar - HoggarHoggar

Bodyshampoo voor Lichaam en Haar - Hoggar

200 ml (€ 6,45 / 100ml)
€ 12,90
Bodyshampoo voor Lichaam en Haar - Hoggar
Rijke Body ScrubPlantaardige Lichaamsverzorging

Rijke Body Scrub

250 ml (€ 9,96 / 100ml)
€ 24,90
Rijke Body Scrub
Duo Eco-Refill Monoï Douchegel & ShampooBain de Nature,I Love My Planet,Monoï

Duo Eco-Refill Monoï Douchegel & Shampoo

€ 10,99€ 13,98-21%
Duo Eco-Refill Monoï Douchegel & Shampoo
Bad-en Douchegel Mango & KorianderBain de Nature

Bad-en Douchegel Mango & Koriander

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Bad-en Douchegel Mango & Koriander
Hydraterende Douchegelbar Argan & RoosBain de Nature

Hydraterende Douchegelbar Argan & Roos

100 g (€ 6,99 / 100g)
€ 6,99
Hydraterende Douchegelbar Argan & Roos
Zeep met BourbonvanilleBain de Nature

Zeep met Bourbonvanille

80 g (€ 5,63 / 100g)
€ 4,50
Zeep met Bourbonvanille
Duo Eco-Refill Douchegel - Kokosnoot & ArganI Love My Planet

Duo Eco-Refill Douchegel - Kokosnoot & Argan

€ 10,99€ 13,98-21%
Duo Eco-Refill Douchegel - Kokosnoot & Argan
1+1 Deodorant Geur Katoen & Bretonse MalvaDeodorant en anti-transpirant

1+1 Deodorant Geur Katoen & Bretonse Malva

€ 9,90€ 19,80-50%
1+1 Deodorant Geur Katoen & Bretonse Malva
Granit Bleu - DouchegelGranit Bleu

Granit Bleu - Douchegel

200 ml (€ 6,45 / 100ml)
€ 12,90
Granit Bleu - Douchegel
Geconcentreerde Douchegel met VanilleBain de Nature

Geconcentreerde Douchegel met Vanille

100 ml (€ 4,99 / 100ml)
€ 4,99
Geconcentreerde Douchegel met Vanille
Duo Eco-Refill Douchegel KokosnootBain de Nature,I Love My Planet

Duo Eco-Refill Douchegel Kokosnoot

€ 10,99€ 13,98-21%
Duo Eco-Refill Douchegel Kokosnoot
Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk BourbonvanilleBain de Nature

Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Bourbonvanille

€ 12,99€ 14,98-13%
Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Bourbonvanille
Zeep olijf & petitgrainBain de Nature

Zeep olijf & petitgrain

80 g (€ 5,63 / 100g)
€ 4,50
Zeep olijf & petitgrain
Body & Douche Set – ArganBain de Nature

Body & Douche Set – Argan

€ 16,99€ 18,97-10%
Body & Douche Set – Argan

Een gezonde geest in een gezond lichaam met de aangepaste bad- en douchegel

Wil jij ook een gezonde geest in een gezond lichaam? Dan is het belangrijk om genoeg tijd voor jezelf te nemen. En hoe doe je dat beter dan tijdens een weldadig bad- of douchemoment met een aangepaste douchegel. Omdat ons lichaam niet altijd hetzelfde nodig heeft, stelden wij ons ruime aanbod zo samen dat elk moment voor jezelf met de juiste sfeer en plantaardige eigenschappen kan worden ingekleurd. Ook voor badproducten halen onze onderzoekers voor Plantaardige Cosmetica ® hun inspiratie uit het plantenrijk en die is oneindig! In onze collectie producten voor bad en douche mag natuurlijk onze zomerse klassieker Monoï niet ontbreken die het traditionele schoonheidsgeheim van de Tahitiaanse vrouw omsluit. Of ga voor één van onze natuurlijke bad- en douchegels en kies uit de vele geuren en kleuren: frisse Granaatappel en Roze Peper, ontspannende Magnolia en Witte Thee, kruidige Mango en Koriander, oosterse Argan en Roos of fruitige Perzik en Steranijs. Dit is nog maar een greep uit het hele aanbod. Meer parfumgericht? Dan vind jij zeker je gading bij één van onze geparfumeerde bad- en douchegels. Voor mannen werd trouwens een volledige gezichtsverzongings- en scheerset samengesteld samen met speciale bodyshampoos voor lichaam en haar. Hun huid verdient ook dagelijks die extra aandacht voor meer comfort. Doucheolie, peelende douchegel, deodorant en vloeibare handzeep… De natuur biedt inspiratie in overvloed!

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken