Reisformaat - Yves Rocher Nederland
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Reisformaat

Handig voor mee op reis
Ik stel mijn reistas samen !

Filters
  • 🌴 Monoi
  • Lichaam & Douche
  • Gezicht
  • Make-up
  • Haar
  • Parfum
Beste reviews(76)
Bestseller(17)
Collectie
Hydra Water-Plump(8)Pur Bleuet(2)Monoï(5)Anti-Âge Global(1)Plantaardige Voetverzorging(4)
Toon meer
Producttype
Dagcrème(7)BB cream(1)Oogcontourcrème(4)Make-up remover(3)Douchegel(11)
Toon meer
Textuur
Crème(22)Vloeibaar(6)Gel(20)Mist, water en lotion(8)Balsem(8)
Toon meer
Verpakkingstype
Tube(9)Reisformaat(17)Flacon(11)Bar(8)Geconcentreerd(6)
Toon meer
Categorie
Make-up(1)Gezicht(25)Lichaam & douche(40)Parfum(9)Haar(5)
Werking
Hydrateren(22)Make-up verwijderen(3)Uitstraling geven(5)Glad maken(4)Anti-Aging(2)
Toon meer
Geur
Monoï(4)Wilde Algen(4)Vanille(4)Kokosnoot(4)Argan en Roos(2)
Toon meer
Geur
Monoï(2)Citroen(1)Wilde Algen(5)Vanille(4)Kokosnoot(4)
Toon meer
Voor wie
Vrouwen(10)Mannen(3)
Zone
Lichaam(8)Benen en voeten(4)Handen(13)Haar(7)
Huidtype
Elk Huidtype(16)Gevoelige huid(3)Normale tot gecombineerde huid(3)Onvolmaakte huid(3)Droge tot zeer droge huid(1)
Toon meer
Haartype
Droog haar(1)Krullen(1)Alle haartypes(1)Zeer droog of beschadigd haar(1)Vet haar(1)
Geur
Bloemig(5)Vanille(1)Citroen(3)Houtige geurnoot(2)
Prijs
Beschermingsfactor
SPF 50+(2)
80 product(en) gevonden
80 product(en) gevonden
Getinte Hydraterende BB Crème - Medium LightHydra Water-PlumpVochtarme huid

Getinte Hydraterende BB Crème - Medium Light

40 ml (€ 62,25 / 100ml)
€ 24,90
Getinte Hydraterende BB Crème - Medium Light
Zachte Make-up RemoverPur BleuetGevoelige huid

Zachte Make-up Remover

100 ml (€ 5,99 / 100ml)
€ 5,99
Zachte Make-up Remover
Hydraterende douchegelbar MonoïMonoï

Hydraterende douchegelbar Monoï

100 g (€ 6,99 / 100g)
€ 6,99
Hydraterende douchegelbar Monoï
Eau de toilette Monoï - groot formaatMonoï

Eau de toilette Monoï - groot formaat

100 ml (€ 24,99 / 100ml)
€ 24,99
Eau de toilette Monoï - groot formaat
Geparfumeerde Spray MonoïMonoï

Geparfumeerde Spray Monoï

125 ml (€ 9,60 / 100ml)
€ 11,99
Geparfumeerde Spray Monoï
Het Absolute Radiance Micro-SerumAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

Het Absolute Radiance Micro-Serum

30 ml (€ 226,34 / 100ml)
€ 67,90
Het Absolute Radiance Micro-Serum
Herstellende VoetbalsemPlantaardige Voetverzorging

Herstellende Voetbalsem

75 ml (€ 19,87 / 100ml)
€ 14,90
Herstellende Voetbalsem
Verfrissende OogverzorgingHydra Water-PlumpVochtarme huid

Verfrissende Oogverzorging

15 ml (€ 132,67 / 100ml)
€ 19,90
Verfrissende Oogverzorging
Voedende handcrèmePur Arnica

Voedende handcrème

75 ml (€ 13,20 / 100ml)
€ 9,90
Voedende handcrème
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï

Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar

100 ml (€ 4,99 / 100ml)
€ 4,99
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar
Express Make-up RemoverPur BleuetAlle huidtypes

Express Make-up Remover

100 ml (€ 7,99 / 100ml)
€ 7,99
Express Make-up Remover
Oogverzorging wallenGlow EnergieDoffe huid

Oogverzorging wallen

15 ml (€ 199,34 / 100ml)
€ 29,90
Oogverzorging wallen
Anti-Aging Gezichtsverzorging SPF 50Zonneproducten

Anti-Aging Gezichtsverzorging SPF 50

40 ml (€ 79,75 / 100ml)
€ 31,90
Anti-Aging Gezichtsverzorging SPF 50
Hydraterende vaste reinigerPure AlgueAlle huidtypes

Hydraterende vaste reiniger

75 g (€ 11,34 / 100g)
€ 8,50€ 9,99-15%
Hydraterende vaste reiniger
Serum voor een stralende huidGlow EnergieDoffe huid

Serum voor een stralende huid

30 ml (€ 143,00 / 100ml)
€ 42,90
Serum voor een stralende huid
Deodorant Katoen- en Bretonse MalvegeurDeodorant en anti-transpirant

Deodorant Katoen- en Bretonse Malvegeur

50 ml (€ 19,80 / 100ml)
€ 9,90
Deodorant Katoen- en Bretonse Malvegeur
Deodorant Citrus met Bretonse muntDeodorant en anti-transpirant

Deodorant Citrus met Bretonse munt

50 ml (€ 19,80 / 100ml)
€ 9,90
Deodorant Citrus met Bretonse munt
Sur La Lande - Eau de ParfumPleines natures

Sur La Lande - Eau de Parfum

30 ml (€ 146,34 / 100ml)
€ 43,90
Sur La Lande - Eau de Parfum
Antitranspirant met Bretons zeewierDeodorant en anti-transpirant

Antitranspirant met Bretons zeewier

50 ml (€ 23,80 / 100ml)
€ 11,90
Antitranspirant met Bretons zeewier
Kalmerende Herstellende BalsemSebo Active ClearGevoelige huid met onzuiverheden

Kalmerende Herstellende Balsem

40 ml (€ 54,75 / 100ml)
€ 21,90
Kalmerende Herstellende Balsem
Snel Intrekkende VoetcrèmePlantaardige Voetverzorging

Snel Intrekkende Voetcrème

75 ml (€ 17,20 / 100ml)
€ 12,90
Snel Intrekkende Voetcrème
Cuir de Nuit - Eau de ParfumPleines natures

Cuir de Nuit - Eau de Parfum

30 ml (€ 146,34 / 100ml)
€ 43,90
Cuir de Nuit - Eau de Parfum
Verte Envolée - Eau de ParfumPleines natures

Verte Envolée - Eau de Parfum

30 ml (€ 146,34 / 100ml)
€ 43,90
Verte Envolée - Eau de Parfum
Hydraterende Douchegelbar BourbonvanilleBain de Nature

Hydraterende Douchegelbar Bourbonvanille

100 g (€ 6,99 / 100g)
€ 6,99
Hydraterende Douchegelbar Bourbonvanille
Reinigende en hydraterende handcrème 2 in 1Pur Arnica

Reinigende en hydraterende handcrème 2 in 1

75 ml (€ 14,54 / 100ml)
€ 10,90
Reinigende en hydraterende handcrème 2 in 1
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar KokosnootBain de Nature

Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Kokosnoot

100 ml (€ 10,99 / 100ml)
€ 10,99
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Kokosnoot
Verkoelende en Kalmerende VoetgelPlantaardige Voetverzorging

Verkoelende en Kalmerende Voetgel

75 ml (€ 13,20 / 100ml)
€ 9,90
Verkoelende en Kalmerende Voetgel
Hydraterende Rijke CrèmeHydra Water-PlumpVochtarme huid

Hydraterende Rijke Crème

40 ml (€ 54,75 / 100ml)
€ 21,90
Hydraterende Rijke Crème
Hydraterend SerumHydra Water-PlumpVochtarme huid

Hydraterend Serum

30 ml (€ 86,34 / 100ml)
€ 25,90
Hydraterend Serum
Vaste DeodorantbalsemI Love My Planet

Vaste Deodorantbalsem

50 g (€ 19,98 / 100g)
€ 9,99
Vaste Deodorantbalsem
Antitranspirant met Bretonse kamilleDeodorant en anti-transpirant

Antitranspirant met Bretonse kamille

50 ml (€ 23,80 / 100ml)
€ 11,90
Antitranspirant met Bretonse kamille
Multi-functionele UV-bescherming SPF 50+Glow EnergieDoffe huid

Multi-functionele UV-bescherming SPF 50+

30 ml (€ 109,67 / 100ml)
€ 32,90
Multi-functionele UV-bescherming SPF 50+
SOS-verzorging Tegen PuistjesSebo Active ClearNormale tot vette huid

SOS-verzorging Tegen Puistjes

10 ml (€ 169,00 / 100ml)
€ 16,90
SOS-verzorging Tegen Puistjes
Tendres Instants - Roll-on ParfumconcentraatEssences Botaniques

Tendres Instants - Roll-on Parfumconcentraat

10 ml (€ 199,00 / 100ml)
€ 19,90
Tendres Instants - Roll-on Parfumconcentraat
Hydraterende Gel-CrèmeHydra Water-PlumpVochtarme huid

Hydraterende Gel-Crème

50 ml (€ 43,80 / 100ml)
€ 21,90
Hydraterende Gel-Crème
Voedende shampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Voedende shampoo
Herstellende handbalsemPur Arnica

Herstellende handbalsem

75 ml (€ 21,20 / 100ml)
€ 15,90
Herstellende handbalsem
Shampoobar - zachtheidI Love My Planet

Shampoobar - zachtheid

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - zachtheid
Herstellende shampooPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Herstellende shampoo
Handcrème BourbonvanilleBain de Nature

Handcrème Bourbonvanille

30 ml (€ 13,30 / 100ml)
€ 3,99
Handcrème Bourbonvanille
Handcrème KokosnootBain de Nature

Handcrème Kokosnoot

30 ml (€ 13,30 / 100ml)
€ 3,99
Handcrème Kokosnoot
Hydraterende Douchegelbar Argan & RoosBain de Nature

Hydraterende Douchegelbar Argan & Roos

100 g (€ 6,99 / 100g)
€ 6,99
Hydraterende Douchegelbar Argan & Roos
Make-upremover handschoenAccessoires gezichtsverzorging

Make-upremover handschoen

1 pieces
€ 6,99
Make-upremover handschoen
Peelende voetgelPlantaardige Voetverzorging

Peelende voetgel

75 ml (€ 15,87 / 100ml)
€ 11,90
Peelende voetgel
Handcrème MonoïMonoï

Handcrème Monoï

30 ml (€ 13,30 / 100ml)
€ 3,99
Handcrème Monoï
Shampoobar - zuiverheidI Love My Planet

Shampoobar - zuiverheid

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - zuiverheid
Ondes Positives - Roll-on ParfumconcentraatEssences Botaniques

Ondes Positives - Roll-on Parfumconcentraat

10 ml (€ 199,00 / 100ml)
€ 19,90
Ondes Positives - Roll-on Parfumconcentraat
Hydra Ritueel met accessoireHydra Water-PlumpVochtarme huid

Hydra Ritueel met accessoire

€ 11,99€ 22,40-46%
Hydra Ritueel met accessoire

Altijd en overal op je best met cosmetica in reisformaat

Of je nu reist met het vliegtuig, met de trein, de auto of de fiets, cosmetica in reisformaat is in alle omstandigheden handig om bij je te hebben. We hebben bij Yves Rocher een ruim assortiment aan reiscosmetica voor je, en elk item past perfect in je handtas of bagage. Een verkwikkend masker met duindoorn of agave voor een stralende teint na een lange vlucht, een deodorant die zonder probleem mee mag in je handbagage of hydraterende handcrème in verschillende heerlijke geuren… Dat onaangename gevoel na een lange verplaatsing verdwijnt als sneeuw voor de zon met cosmetica in reisformaat. Voor wie er helemaal piekfijn wil uitzien na de trip, hebben we ook lipstick - van zachtroze tot vurig rood - en een nagelvijl in zakformaat in ons assortiment. Reinigingsdoekjes, die komen natuurlijk altijd van pas. En ook je favoriete douchegel en shampoo neem je gemakkelijk met je mee. Ga je lang op reis? Dan raden we onze douchegels en shampoos in geconcentreerde vorm aan, want ondanks hun kleine verpakking kan je er dertig keer mee douchen en veertig keer je haar mee wassen. Maar je hoeft natuurlijk helemaal niet ver te gaan: reiscosmetica is ook ideaal om mee te nemen naar het werk of om te gaan fitnessen!

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken