Type product - Yves Rocher Nederland
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Type product

 
Filters
  • Type product
  • Shampoo
  • Conditioner
  • Kuur en behandeling
  • Verzorging en styling
  • Bars
  • Haarmasker
  • Sets
Beste reviews(63)
Bestseller(13)
Producttype
Shampoo(40)Composities en sets(18)Conditioner(15)Masker(6)Serum of verzorging zonder uit te spoelen(10)
Toon meer
Haartype
Futloos haar, haaruitval(9)Krullen(5)Droog haar(17)Vet haar(5)Zeer droog of beschadigd haar(11)
Toon meer
Werking
Anti-haaruitval en anti-roos(7)Herstellen(15)Krullen verstevigen(3)Glans boosten(21)Zuiveren en Detoxen(5)
Toon meer
Verpakkingstype
Eco-Navulling(6)Voordeelverpakking(4)Geconcentreerd(2)Reisformaat(8)Bar(8)
Textuur
Gel(13)Crème(23)Bar(3)Olie(1)Mist, water en lotion(1)
Toon meer
Collectie
Plantaardige Haarverzorging(59)Monoï(4)I Love My Planet(9)Bain de Nature(2)Deodorant en anti-transpirant(1)
Toon meer
Categorie
Haar(65)Discovery Kits(4)Lichaam & douche(4)
Prijs
Geur
Monoï(2)Argan en Roos(2)Citroen(1)
Geur
Monoï(2)Argan en Roos(1)
73 product(en) gevonden
73 product(en) gevonden
Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Stimulerende shampoo

300 ml (€ 2,67 / 100ml)
€ 7,99
Stimulerende shampoo
Sulfaatvrije Herstellende ShampooPlantaardige Haarverzorging

Sulfaatvrije Herstellende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Herstellende Shampoo
KrullenshampooPlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullenshampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Krullenshampoo
Zijdezacht ShampooPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Zijdezacht Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Zijdezacht Shampoo
Haarverzorgingsset – Anti-HaaruitvalPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Haarverzorgingsset – Anti-Haaruitval

€ 12,99€ 16,98-23%
Haarverzorgingsset – Anti-Haaruitval
Purifying ShampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Purifying Shampoo
Zijdezacht ConditionerPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Zijdezacht Conditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Zijdezacht Conditioner
Intens Herstellend MaskerPlantaardige Haarverzorging

Intens Herstellend Masker

200 ml (€ 3,15 / 100ml)
€ 6,29€ 8,99-30%
Intens Herstellend Masker
Versterkende Anti-haaruitval Shampoo DuoPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Versterkende Anti-haaruitval Shampoo Duo

€ 12,99€ 15,98-19%
Versterkende Anti-haaruitval Shampoo Duo
Eco-navulling Herstellende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Eco-navulling Herstellende Shampoo

600 ml (€ 2,17 / 100ml)
€ 12,99
Eco-navulling Herstellende Shampoo
Botanische HaarbalsemPlantaardige Haarverzorging

Botanische Haarbalsem

150 ml (€ 4,66 / 100ml)
€ 6,99€ 9,99-30%
Botanische Haarbalsem
Eco-navulling Purifying Detox ShampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Eco-navulling Purifying Detox Shampoo

600 ml (€ 1,67 / 100ml)
€ 9,99
Eco-navulling Purifying Detox Shampoo
Eco-Navulling Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Eco-Navulling Stimulerende shampoo

600 ml (€ 2,17 / 100ml)
€ 12,99
Eco-Navulling Stimulerende shampoo
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï

Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar

100 ml (€ 4,99 / 100ml)
€ 4,99
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar
Anti-pluis BalsemPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Anti-pluis Balsem

150 ml (€ 8,00 / 100ml)
€ 11,99
Anti-pluis Balsem
Anti-Haaruitval SetPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Anti-Haaruitval Set

€ 34,99€ 41,97-17%
Anti-Haaruitval Set
Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Stimulerende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Stimulerende shampoo
KrullenconditionerPlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullenconditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Krullenconditioner
Herstellende Conditioner Anti-haarbreukPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende Conditioner Anti-haarbreuk

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Herstellende Conditioner Anti-haarbreuk
Herstel & Bescherming Intensief RitueelPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstel & Bescherming Intensief Ritueel

€ 22,99€ 32,97-30%
Herstel & Bescherming Intensief Ritueel
Haarverzorgingsset – HerstelPlantaardige Haarverzorging

Haarverzorgingsset – Herstel

€ 12,99€ 16,98-23%
Haarverzorgingsset – Herstel
Intensieve haarverdikkende behandelingPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Intensieve haarverdikkende behandeling

195 ml (€ 12,82 / 100ml)
€ 24,99
Intensieve haarverdikkende behandeling
Herstellend serum voor de hoofdhuidPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Herstellend serum voor de hoofdhuid

50 ml
€ 19,99
Herstellend serum voor de hoofdhuid
Voedende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Voedende Shampoo
3-in-1 Hydraterend Haarmasker MonoïMonoï

3-in-1 Hydraterend Haarmasker Monoï

250 ml (€ 5,20 / 100ml)
€ 12,99
3-in-1 Hydraterend Haarmasker Monoï
Eco-Navulling anti-roos shampooPlantaardige HaarverzorgingHoofdhuid met roos

Eco-Navulling anti-roos shampoo

600 ml
€ 12,99
Eco-Navulling anti-roos shampoo
Evenwichtsherstellend Serum voor de HoofdhuidPlantaardige HaarverzorgingBehandeling

Evenwichtsherstellend Serum voor de Hoofdhuid

50 ml (€ 39,98 / 100ml)
€ 19,99
Evenwichtsherstellend Serum voor de Hoofdhuid
Kleur Beschermend DuoPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Kleur Beschermend Duo

€ 9,99€ 12,98-23%
Kleur Beschermend Duo
Herstellende & Verzorgende HaarspoelingPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Herstellende & Verzorgende Haarspoeling

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Herstellende & Verzorgende Haarspoeling
Haarspoeling - GlansPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Haarspoeling - Glans

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Haarspoeling - Glans
Intens Voedend MaskerPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedend Masker

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Intens Voedend Masker
Eco-navulling Voedende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Eco-navulling Voedende Shampoo

600 ml (€ 1,67 / 100ml)
€ 9,99
Eco-navulling Voedende Shampoo
Versterkende conditionerPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Versterkende conditioner

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Versterkende conditioner
Herstellende ShampooPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende Shampoo

300 ml (€ 2,67 / 100ml)
€ 7,99
Herstellende Shampoo
Herstellende shampooPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Herstellende shampoo
Eco-navulling Zachte ShampooPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Eco-navulling Zachte Shampoo

600 ml (€ 1,67 / 100ml)
€ 9,99
Eco-navulling Zachte Shampoo
Voedende shampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Voedende shampoo
Purifying hoofdhuidmaskerPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying hoofdhuidmasker

200 ml (€ 6,50 / 100ml)
€ 12,99
Purifying hoofdhuidmasker
Duo Volume ShampooPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Duo Volume Shampoo

€ 9,99€ 11,98-17%
Duo Volume Shampoo
Herstel HaarritueelPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstel Haarritueel

€ 30,99€ 36,97-16%
Herstel Haarritueel
Voedende Shampoo DuoPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende Shampoo Duo

€ 9,99€ 11,98-17%
Voedende Shampoo Duo
Sulfaatvrije Kleurbeschermende ShampooPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo
Haarverzorgingsset – VolumePlantaardige HaarverzorgingDun haar

Haarverzorgingsset – Volume

€ 9,99€ 12,98-23%
Haarverzorgingsset – Volume
Beschermende Conditioner voor Gekleurd HaarPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Beschermende Conditioner voor Gekleurd Haar

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Beschermende Conditioner voor Gekleurd Haar
Shampoobar - zachtheidI Love My Planet

Shampoobar - zachtheid

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - zachtheid
Intens Voedende CrèmeshampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedende Crèmeshampoo

250 ml (€ 2,80 / 100ml)
€ 6,99
Intens Voedende Crèmeshampoo
Glansbeschermend MaskerPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Glansbeschermend Masker

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Glansbeschermend Masker
Kleur Beschermende Shampoo DuoPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Kleur Beschermende Shampoo Duo

€ 9,99€ 11,98-17%
Kleur Beschermende Shampoo Duo

Plantaardige haarverzorgingsproducten voor een perfecte routine

Wind, zon en zee: je kapsel heeft van tijd tot tijd baat bij een goede routine met haarverzorgingsproducten. En een haarverzorging met natuurlijke bestanddelen voedt je haren op een milde en rijkelijke manier. Yves Rocher biedt bij elkaar passende producten zoals shampoos, conditioners, maskers, serums en verschillende stylingsproducten. De Intensieve Kuurshampoo Tegen Roos, bijvoorbeeld, verwijdert schilfertjes al vanaf de eerste wasbeurt. Masseer je haar in met de fruitige granaatappelextracten en voel hoe die je huid zuivert. Die vrucht krijgt versterking van agave die de microcirculatie in je hoofdhuid stimuleert. Bij je haarverzorgingsproducten mag ook geen set voor je haren ontbreken. De Haarverzorgingsroutineset 1-2-3 Gevoed en Hersteld Haar verzacht je haar met rijke jojobaolie. Die natuurlijke was uit de zaden van een woestijnstruik reguleert de vochtbalans van je huidcellen. Wrijf na de balm conditioner of het Herstellend 2-in-1 Balsemmasker met je vingers over je streelzachte haren om het effect te voelen. Ten slotte is ook het Voedend Crèmemasker 2-in-1 - Miniformaat een meerwaarde voor je set haarverzorging. In tegenstelling tot veel andere haarverzorgingsproducten kan je dit masker ook onderweg op droog haar gebruiken. Breng bijvoorbeeld wat crème in op je droge haar net voor je op het vliegtuig stapt. Zo kom je met frisse en stralende haren aan op je vakantiebestemming. Voor welke routine ga jij?

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken