Zachtheid - Yves Rocher Nederland
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Zachtheid

Beste reviews(4)
Bestseller(1)
Producttype
Shampoo(3)Conditioner(1)Composities en sets(1)Serum of verzorging zonder uit te spoelen(1)
Verpakkingstype
Bar(2)Reisformaat(2)
Haartype
Droog haar(3)Alle haartypes(2)
Werking
Glans boosten(3)Sublimeren(2)
Collectie
Plantaardige Haarverzorging(3)I Love My Planet(2)
Textuur
Crème(2)
Categorie
Haar(5)
5 product(en) gevonden
5 product(en) gevonden
Zijdezacht ShampooPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Zijdezacht Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Zijdezacht Shampoo
Zijdezacht ConditionerPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Zijdezacht Conditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Zijdezacht Conditioner
Shampoobar - zachtheidI Love My Planet

Shampoobar - zachtheid

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - zachtheid
Milde Shampoobar + Doosje voor Vaste CosmeticaI Love My PlanetNormaal haar

Milde Shampoobar + Doosje voor Vaste Cosmetica

€ 12,98
Milde Shampoobar + Doosje voor Vaste Cosmetica
Anti-klittenspray expressPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Anti-klittenspray express

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Anti-klittenspray express
Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken