Natuurlijke Vaste Deodorant • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Reviews

Misschien vind je dit ook leuk

Deodorant Citrus met Bretonse muntDeodorant en anti-transpirant

Deodorant Citrus met Bretonse munt

50 ml (€ 19,80 / 100ml)
€ 9,90
Deodorant Citrus met Bretonse munt
Deodorant Katoen- en Bretonse MalvegeurDeodorant en anti-transpirant

Deodorant Katoen- en Bretonse Malvegeur

50 ml (€ 19,80 / 100ml)
€ 9,90
Deodorant Katoen- en Bretonse Malvegeur
1+1 Citrus Deodorant met Bretonse MuntDeodorant en anti-transpirant

1+1 Citrus Deodorant met Bretonse Munt

€ 9,90€ 19,80-50%
1+1 Citrus Deodorant met Bretonse Munt
Antitranspirant met Bretons zeewierDeodorant en anti-transpirant

Antitranspirant met Bretons zeewier

50 ml (€ 23,80 / 100ml)
€ 11,90
Antitranspirant met Bretons zeewier
24u Deodorant SetDeodorant en anti-transpirant

24u Deodorant Set

€ 10,99€ 19,80-44%
24u Deodorant Set

Veelgestelde vragen

Wat is het verschil tussen een vaste deodorant en een antitranspirant?

Een deodorant bestrijdt onaangename lichaamsgeurtjes zonder de transpiratie te blokkeren, terwijl een antitranspirant de productie van zweet op het huidoppervlak vermindert en de bacteriën bestrijdt die onaangename geurtjes veroorzaken.

Laat een vaste deodorant vlekken achter op kleding?

Onze vaste deodorant voorkomt kringen en laat geen gele of witte vlekken achter op kleding.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken