Shampoo Zonder sulfaten en Zonder siliconen • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Sulfaatvrij

Beste reviews(13)
Bestseller(5)
Categorie
Haar(13)Discovery Kits(2)
Werking
Herstellen(2)Krullen verstevigen(1)Zuiveren en Detoxen(1)Kleur beschermen(4)Highlights oplichten(2)
Toon meer
Haartype
Krullen(1)Futloos haar, haaruitval(2)Vet haar(1)Fijn haar(4)Gekleurd haar of highlights(3)
Toon meer
Prijs
Producttype
Shampoo(14)Composities en sets(7)Conditioner(4)
Collectie
Plantaardige Haarverzorging(15)
Textuur
Gel(3)Crème(2)
15 product(en) gevonden
15 product(en) gevonden
Sulfaatvrije Herstellende ShampooPlantaardige Haarverzorging

Sulfaatvrije Herstellende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Herstellende Shampoo
KrullenshampooPlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullenshampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Krullenshampoo
Haarverzorgingsset – Anti-HaaruitvalPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Haarverzorgingsset – Anti-Haaruitval

€ 12,99€ 16,98-23%
Haarverzorgingsset – Anti-Haaruitval
Purifying ShampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Purifying Shampoo
Versterkende Anti-haaruitval Shampoo DuoPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Versterkende Anti-haaruitval Shampoo Duo

€ 12,99€ 15,98-19%
Versterkende Anti-haaruitval Shampoo Duo
Kleur Beschermend DuoPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Kleur Beschermend Duo

€ 9,99€ 12,98-23%
Kleur Beschermend Duo
Haarverzorgingsset – VolumePlantaardige HaarverzorgingDun haar

Haarverzorgingsset – Volume

€ 9,99€ 12,98-23%
Haarverzorgingsset – Volume
Sulfaatvrije Kleurbeschermende ShampooPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo
Duo Volume ShampooPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Duo Volume Shampoo

€ 9,99€ 11,98-17%
Duo Volume Shampoo
Volume ShampooPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Volume Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Volume Shampoo
Kleur Beschermende Shampoo DuoPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Kleur Beschermende Shampoo Duo

€ 9,99€ 11,98-17%
Kleur Beschermende Shampoo Duo
Haarherstel DuoPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Haarherstel Duo

€ 12,99€ 15,98-19%
Haarherstel Duo
Sulfaatvrije Verhelderende Paarse ShampooPlantaardige HaarverzorgingBlond haar

Sulfaatvrije Verhelderende Paarse Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Verhelderende Paarse Shampoo
Stijl & Zijdezacht ShampooPlantaardige HaarverzorgingPluizig haar

Stijl & Zijdezacht Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Stijl & Zijdezacht Shampoo
Volume ConditionerPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Volume Conditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Volume Conditioner
Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken