Een teint op maat - Yves Rocher Nederland
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Een teint op maat

Profiteer van 40% korting(2) op het hele teintgamma vanaf 2 gekochte teintproducten*
De promoties zijn geldig op de aangeduide producten met uitzondering van de producten die reeds een vaste lage prijs hebben (groene stippen ●), sets, geschenkkoffers, composities, routines, kits, adventskalender.

Beste reviews(3)
Textuur
Vloeibaar(2)Poeder(2)
Producttype
Primer(1)Highlighter(1)Blush(1)Corrector of concealer(2)
Prijs
Kleur
beige(2)anders(1)roze(3)
Verpakkingstype
Tube(1)Flacon(1)
Huidtype
Elk Huidtype(3)
Zone
Teint(5)
Categorie
Make-up(5)
Collectie
Expert Make-up(4)
5 product(en) gevonden
5 product(en) gevonden
Verhelderende Primer

Verhelderende Primer

30 ml (€ 73,00 / 100ml)
€ 21,90
Verhelderende Primer
HighlighterExpert Make-up

Highlighter

6 g (€ 498,34 / 100g)
€ 29,90
Highlighter
Compacte Poederblush PêcheExpert Make-up

Compacte Poederblush Pêche

3.2 g (€ 559,38 / 100g)
€ 17,90
Compacte Poederblush Pêche
Vloeibare ConcealerExpert Make-up

Vloeibare Concealer

7 ml (€ 312,86 / 100ml)
€ 21,90
Vloeibare Concealer
CamouflagestickExpert Make-up

Camouflagestick

1.4 g (€ 1 135,72 / 100g)
€ 15,90
Camouflagestick
Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken