Lippenbalsem met Karitéboter - Yves Rocher Nederland
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0
Karitéboter

Plantaardig ingrediënt

KaritéboterVoedt de zeer droge huid.

In de wintermaanden staat het lichaam bloot aan koude temperaturen waardoor de huid en het haar intensief gaan uitdrogen. Om je goed te voelen in je lichaam dien je zorg te dragen voor je huid. Daarom selecteerden onze Botanical Beauty-onderzoekers karitéboter voor zijn uitzonderlijke voedende eigenschappen*.
*Met uitzondering van de peeling

Reviews

Misschien vind je dit ook leuk

Voedende getinte lippenbalsem

Voedende getinte lippenbalsem

4.8 g (€ 185,42 / 100g)
€ 8,90
Voedende getinte lippenbalsem
Duo Lippenbalsem met Karitéboter

Duo Lippenbalsem met Karitéboter

€ 5,99€ 7,98-25%
Duo Lippenbalsem met Karitéboter
Getinte Lippenbalsem Framboos

Getinte Lippenbalsem Framboos

4.8 g (€ 83,13 / 100g)
€ 3,99
Getinte Lippenbalsem Framboos
Lippenbalsem Vanille

Lippenbalsem Vanille

4.8 g (€ 83,13 / 100g)
€ 3,99
Lippenbalsem Vanille
Duo Lippenbalsems

Duo Lippenbalsems

€ 5,99€ 7,98-25%
Duo Lippenbalsems

Veelgestelde vragen

Testen jullie je producten op dieren?

We testen niet op dieren en zijn geen voorstander van testen op dieren, noch voor onze afgewerkte producten, noch voor de ingrediënten waaruit ze bestaan. Het merk zette zich al heel vroeg in in de strijd tegen testen op dieren. Al in 1989 besloot Yves Rocher om als een van de pioniers in de cosmetische industrie alle testen op dieren van zijn afgewerkte producten stop te zetten en te vervangen door alternatieve methodes.

Waarom kozen jullie voor jullie verpakkingen plastic en niet voor glas bijvoorbeeld?

We kozen voor 100% gerecycled (voor de flacons) en recycleerbaar plastic voor onze producten omdat de koolstofafdruk beduidend kleiner is dan die van glas en plastic veiliger is in het gebruik in de badkamer en onder de douche.

Kunnen de producten van het gamma door zwangere vrouwen gebruikt worden?

Er zijn geen contra-indicaties maar ons standpunt betreffende het gebruik van deze categorie producten door zwangere vrouwen luidt als volgt: alle ingrediënten in onze samenstellingen werden geëvalueerd. Onze producten werden echter niet ontwikkeld en getest voor deze doelgroep. Tijdens de zwangerschap worden lichaamsproducten die niet moeten worden afgespoeld beter vermeden (groot contactoppervlak en remanentie van het product). Wij adviseren om producten te gebruiken die specifiek voor zwangere vrouwen werden samengesteld. De olie kan wel op het haar worden gebruikt.

Zijn jullie producten geschikt voor de gevoelige huid?

Alle producten werden getest onder dermatologische controle.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken