Douchegel - Douchegel Zonder sulfaten • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0
Filters
  • Douchegel
  • Douchegels 2 voor €10,99*(7a)
  • Bad & douche
  • Douchegelbar
  • Geconcentreerde douchegel
  • Handzeep & -gel
  • Deo
Beste reviews(55)
Bestseller(11)
Producttype
Douchegel(52)Hydraterende verzorging(10)Voedende verzorging(2)Eau de toilette(1)Monoï(1)
Toon meer
Textuur
Gel(49)Crème(10)Melk(5)Mist, water en lotion(3)Balsem(1)
Toon meer
Geur
Monoï(6)Sensueel(1)Wilde Algen(4)Fruitige Lychee(2)Kokosnoot(3)
Toon meer
Collectie
Monoï(13)Kerstcollectie(3)Evidence(2)Ambre Noir(1)Hoggar(1)
Toon meer
Zone
Lichaam(14)Handen(4)Haar(3)
Categorie
Discovery Kits(5)Parfum(2)Kerstcollectie(3)Monoï(1)Lichaam & douche(65)
Toon meer
Geur
Citroenverbena & Kamillebloemen(1)Monoï(8)Koffie(1)Olijf(2)Kokosnoot(7)
Toon meer
Werking
Voeden(10)Hydrateren(7)Herstellen(1)
Prijs
Limited Edition
Winterbessen(1)
Verpakkingstype
Voordeelverpakking(8)Geconcentreerd(8)Bar(4)Reisformaat(7)Eco-Navulling(12)
Toon meer
Voor wie
Vrouwen(2)
77 product(en) gevonden
77 product(en) gevonden
Douchegel citroenverbena & kamillebloemBain de Nature

Douchegel citroenverbena & kamillebloem

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Douchegel citroenverbena & kamillebloem
Douchegel Monoï - groot formaatMonoï

Douchegel Monoï - groot formaat

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Douchegel Monoï - groot formaat
Body & Douche Set – MonoïBain de Nature,Monoï

Body & Douche Set – Monoï

€ 12,99€ 14,98-13%
Body & Douche Set – Monoï
Douchegel KoffiebonenBain de Nature

Douchegel Koffiebonen

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Douchegel Koffiebonen
Lichaam & Douche Set – MonoïMonoï

Lichaam & Douche Set – Monoï

€ 29,99€ 42,47-29%
Lichaam & Douche Set – Monoï
Routine set WinterbessenKerstcollectie

Routine set Winterbessen

€ 4,00€ 9,99-60%
Routine set Winterbessen
Monoï Eco-Navulling Shampoo-douchegelMonoï

Monoï Eco-Navulling Shampoo-douchegel

600 ml (€ 1,17 / 100ml)
€ 6,99
Monoï Eco-Navulling Shampoo-douchegel
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Wilde Algen & ZeevenkelBain de Nature

Eco-Navulling Bad- en Douchegel Wilde Algen & Zeevenkel

600 ml (€ 1,17 / 100ml)
€ 6,99
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Wilde Algen & Zeevenkel
Douchegel Fruitige LycheeBain de Nature

Douchegel Fruitige Lychee

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Douchegel Fruitige Lychee
Monoï LichaamsritueelMonoï

Monoï Lichaamsritueel

€ 25,99€ 33,46-22%
Monoï Lichaamsritueel
Comme Une Evidence - Geparfumeerde douchegelEvidence

Comme Une Evidence - Geparfumeerde douchegel

200 ml (€ 7,95 / 100ml)
€ 15,90
Comme Une Evidence - Geparfumeerde douchegel
Douchegel Olijf & PetitgrainBain de Nature

Douchegel Olijf & Petitgrain

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Douchegel Olijf & Petitgrain
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï

Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar

100 ml (€ 4,99 / 100ml)
€ 4,99
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar
Bad-en Douchegel KokosnootBain de Nature

Bad-en Douchegel Kokosnoot

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Bad-en Douchegel Kokosnoot
Bodyshampoo voor Lichaam en Haar - Ambre NoirAmbre Noir

Bodyshampoo voor Lichaam en Haar - Ambre Noir

200 ml (€ 6,45 / 100ml)
€ 12,90
Bodyshampoo voor Lichaam en Haar - Ambre Noir
Set Ritueel - BourbonvanilleBain de Nature

Set Ritueel - Bourbonvanille

€ 21,99€ 33,46-34%
Set Ritueel - Bourbonvanille
Monoï HaarsetMonoï

Monoï Haarset

€ 12,99€ 17,98-28%
Monoï Haarset
Bad-en Douchegel BourbonvanilleBain de Nature

Bad-en Douchegel Bourbonvanille

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Bad-en Douchegel Bourbonvanille
Hydraterende Douchegelbar BourbonvanilleBain de Nature

Hydraterende Douchegelbar Bourbonvanille

100 g (€ 6,99 / 100g)
€ 6,99
Hydraterende Douchegelbar Bourbonvanille
Ultra romige douchebalsemPlantaardige Lichaamsverzorging

Ultra romige douchebalsem

200 ml (€ 6,95 / 100ml)
€ 13,90
Ultra romige douchebalsem
Duo winterbessenKerstcollectie

Duo winterbessen

€ 6,98
Duo winterbessen
Ontdekkingsset Douchegel 5 GeurenBain de Nature

Ontdekkingsset Douchegel 5 Geuren

€ 24,95
Ontdekkingsset Douchegel 5 Geuren
Duo Douche – Argan & RozenblaadjesBain de Nature

Duo Douche – Argan & Rozenblaadjes

€ 8,99€ 9,98-10%
Duo Douche – Argan & Rozenblaadjes
Hydraterende Douchegelbar Argan & RoosBain de Nature

Hydraterende Douchegelbar Argan & Roos

100 g (€ 6,99 / 100g)
€ 6,99
Hydraterende Douchegelbar Argan & Roos
Bodyshampoo voor Lichaam en Haar - HoggarHoggar

Bodyshampoo voor Lichaam en Haar - Hoggar

200 ml (€ 6,45 / 100ml)
€ 12,90
Bodyshampoo voor Lichaam en Haar - Hoggar
Duo Eco-Refill Monoï Douchegel & ShampooBain de Nature,I Love My Planet,Monoï

Duo Eco-Refill Monoï Douchegel & Shampoo

€ 10,99€ 13,98-21%
Duo Eco-Refill Monoï Douchegel & Shampoo
Duo Douchegel & Shampoo MonoïMonoï

Duo Douchegel & Shampoo Monoï

€ 8,99€ 9,98-10%
Duo Douchegel & Shampoo Monoï
Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Argan & RozenblaadjesBain de Nature

Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Argan & Rozenblaadjes

€ 12,99€ 14,98-13%
Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Argan & Rozenblaadjes
Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk BourbonvanilleBain de Nature

Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Bourbonvanille

€ 12,99€ 14,98-13%
Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Bourbonvanille
Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk KokosnootBain de Nature

Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Kokosnoot

€ 12,99€ 14,98-13%
Duo Bad-en Douchegel & Bodymilk Kokosnoot
Bad-en Douchegel Mango & KorianderBain de Nature

Bad-en Douchegel Mango & Koriander

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Bad-en Douchegel Mango & Koriander
Duo Olive & Petit GrainBain de Nature

Duo Olive & Petit Grain

€ 12,99€ 14,98-13%
Duo Olive & Petit Grain
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Framboos & PepermuntBain de Nature

Eco-Navulling Bad- en Douchegel Framboos & Pepermunt

600 ml (€ 1,17 / 100ml)
€ 6,99
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Framboos & Pepermunt
Geconcentreerde Douchegel met FramboosBain de Nature

Geconcentreerde Douchegel met Framboos

100 ml (€ 4,99 / 100ml)
€ 4,99
Geconcentreerde Douchegel met Framboos
Eco-Navulling Bad- en Douchegel KokosnootBain de Nature

Eco-Navulling Bad- en Douchegel Kokosnoot

600 ml (€ 1,17 / 100ml)
€ 6,99
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Kokosnoot
Bad-en Douchegel - Argan & RozenblaadjesBain de Nature

Bad-en Douchegel - Argan & Rozenblaadjes

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Bad-en Douchegel - Argan & Rozenblaadjes
Geconcentreerde Douchegel met VanilleBain de Nature

Geconcentreerde Douchegel met Vanille

100 ml (€ 4,99 / 100ml)
€ 4,99
Geconcentreerde Douchegel met Vanille
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Mango & KorianderBain de Nature

Eco-Navulling Bad- en Douchegel Mango & Koriander

600 ml (€ 1,17 / 100ml)
€ 6,99
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Mango & Koriander
Duo Eco-Refill Douchegel KokosnootBain de Nature,I Love My Planet

Duo Eco-Refill Douchegel Kokosnoot

€ 10,99€ 13,98-21%
Duo Eco-Refill Douchegel Kokosnoot
Trio Geconcentreerde DouchegelsBain de Nature,I Love My Planet

Trio Geconcentreerde Douchegels

€ 11,99€ 14,97-20%
Trio Geconcentreerde Douchegels
Bad-en Douchegel Framboos & PepermuntBain de Nature

Bad-en Douchegel Framboos & Pepermunt

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Bad-en Douchegel Framboos & Pepermunt
Hydraterende Douchegelbar Wilde Algen & ZeevenkelBain de Nature

Hydraterende Douchegelbar Wilde Algen & Zeevenkel

100 g (€ 6,99 / 100g)
€ 6,99
Hydraterende Douchegelbar Wilde Algen & Zeevenkel
Geconcentreerde Douchegel met KokosnootBain de Nature

Geconcentreerde Douchegel met Kokosnoot

100 ml (€ 4,99 / 100ml)
€ 4,99
Geconcentreerde Douchegel met Kokosnoot
Set Ritueel - Argan & RozenblaadjesBain de Nature

Set Ritueel - Argan & Rozenblaadjes

€ 21,99€ 33,46-34%
Set Ritueel - Argan & Rozenblaadjes
Geconcentreerde Douchegel met Wilde AlgenBain de Nature

Geconcentreerde Douchegel met Wilde Algen

100 ml (€ 4,99 / 100ml)
€ 4,99
Geconcentreerde Douchegel met Wilde Algen
Set Complete LichaamsverzorgingDeodorant en anti-transpirant,Plantaardige Haarverzorging,Plantaardige Lichaamsverzorging,Bain de Nature

Set Complete Lichaamsverzorging

€ 25,99€ 36,78-29%
Set Complete Lichaamsverzorging
Geconcentreerde Douchegel met MangoBain de Nature

Geconcentreerde Douchegel met Mango

100 ml (€ 4,99 / 100ml)
€ 4,99
Geconcentreerde Douchegel met Mango
3 Bain de Nature Bad-en Douchegels set

3 Bain de Nature Bad-en Douchegels set

€ 14,97
3 Bain de Nature Bad-en Douchegels set

Draag zorg voor je huid en prikkel je zintuigen met een verrukkelijke douchegel

Een douchegel is een fantastisch middel om zorg te dragen voor je huid op een zachte, natuurlijke en aangename manier. Vul je graag je eigen collectie aan met nieuwe geuren of zoek je een geschenk? Onze vloeibare zeep heeft alles in huis voor een heerlijk en weldadig moment onder de douche. In onze collectie producten voor bad en douche vind je een brede waaier aan fruitige, plantaardige, geparfumeerde en geconcentreerde douchegels die hoofdzakelijk uit natuurlijke ingrediënten bestaan. Een klein beetje vloeibare zeep verandert in een fijne, rijke schuimmassa die de huid mild reinigt. Zo kan je ook met een gevoelige huid je zintuigen prikkelen met een van onze omhullende douchegels. Framboos en Munt, Koffiebonen, Katoenplant en Mimosa, Passievrucht en Gember, Bourbonvanille, Kokosnoot of Lotusbloem en Salie… Onze onderzoekers van Plantaardige Cosmetica ® schuimen het plantenrijk af om jou de meest verrassende sensaties te brengen. Vind je graag je geliefkoosde parfum terug in een vloeibare zeep? Dat kan! Oui à l’Amour, Comme une Evidence of Mon Evidence verlengen het genot van een heerlijk bloemenparfum. Mannen vinden ook hun gading met de verschillende bodyshampoos voor lichaam en haar: Cederhout en Limoen, Hoggar of Comme une Evidence, ook zij krijgen hun kwaliteitsvol ontspanningsmoment onder de douche. Neem zeker ook eens een kijkje naar onze talrijke en complete lichaamsverzorgingssets met onder meer badgels.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken