Type product - Page n°2 • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Type product

 
Filters
  • Type product
  • Shampoo
  • Conditioner
  • Kuur en behandeling
  • Verzorging en styling
  • Bars
  • Haarmasker
  • Sets
Beste reviews(63)
Bestseller(13)
Producttype
Shampoo(40)Composities en sets(18)Conditioner(15)Serum of verzorging zonder uit te spoelen(10)Masker(6)
Toon meer
Haartype
Futloos haar, haaruitval(9)Roos(1)Droog haar(17)Krullen(5)Vet haar(5)
Toon meer
Werking
Anti-haaruitval en anti-roos(7)Herstellen(15)Glans boosten(21)Krullen verstevigen(3)Zuiveren en Detoxen(5)
Toon meer
Verpakkingstype
Eco-Navulling(6)Voordeelverpakking(4)Geconcentreerd(2)Reisformaat(8)Bar(8)
Textuur
Gel(13)Crème(23)Bar(3)Olie(1)Melk(1)
Toon meer
Collectie
Plantaardige Haarverzorging(59)Monoï(4)I Love My Planet(9)Bain de Nature(2)Deodorant en anti-transpirant(1)
Toon meer
Categorie
Haar(65)Discovery Kits(4)Lichaam & douche(4)
Prijs
Geur
Monoï(2)Argan en Roos(2)Citroen(1)
Geur
Monoï(2)Argan en Roos(1)
73 product(en) gevonden
73 product(en) gevonden
Haarherstel DuoPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Haarherstel Duo

€ 12,99€ 15,98-19%
Haarherstel Duo
Beschermende Conditioner voor Gekleurd HaarPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Beschermende Conditioner voor Gekleurd Haar

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Beschermende Conditioner voor Gekleurd Haar
KrullencrèmePlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullencrème

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Krullencrème
Hittebeschermend Restructurerend SprayPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Hittebeschermend Restructurerend Spray

100 ml (€ 11,99 / 100ml)
€ 11,99
Hittebeschermend Restructurerend Spray
Purifying ConditionerPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying Conditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Purifying Conditioner
Shampoobar - zuiverheidI Love My Planet

Shampoobar - zuiverheid

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - zuiverheid
Shampoobar - glansI Love My Planet

Shampoobar - glans

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - glans
Vaste Voedende SetI Love My PlanetDroog haar

Vaste Voedende Set

€ 16,98
Vaste Voedende Set
ConditionerbarI Love My Planet

Conditionerbar

50 g (€ 17,98 / 100g)
€ 8,99
Conditionerbar
Herstellend MaskerPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellend Masker

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Herstellend Masker
Intens Voedende VerzorgingscrèmePlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedende Verzorgingscrème

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Intens Voedende Verzorgingscrème
Stijl & Zijdezacht ShampooPlantaardige HaarverzorgingPluizig haar

Stijl & Zijdezacht Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Stijl & Zijdezacht Shampoo
Reinigende droogshampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Reinigende droogshampoo

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Reinigende droogshampoo
Olie voor Lichaam & Haar met ArganBain de Nature

Olie voor Lichaam & Haar met Argan

100 ml (€ 13,99 / 100ml)
€ 13,99
Olie voor Lichaam & Haar met Argan
Warmtebeschermende anti-pluis vloeistofPlantaardige HaarverzorgingPluizig haar

Warmtebeschermende anti-pluis vloeistof

100 ml (€ 9,99 / 100ml)
€ 9,99
Warmtebeschermende anti-pluis vloeistof
Sulfaatvrije Verhelderende Paarse ShampooPlantaardige HaarverzorgingBlond haar

Sulfaatvrije Verhelderende Paarse Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Verhelderende Paarse Shampoo
Milde Shampoobar + Doosje voor Vaste CosmeticaI Love My PlanetNormaal haar

Milde Shampoobar + Doosje voor Vaste Cosmetica

€ 12,98
Milde Shampoobar + Doosje voor Vaste Cosmetica
Anti-klittenspray expressPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Anti-klittenspray express

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Anti-klittenspray express
Volume ShampooPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Volume Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Volume Shampoo
Voedende Shampoobar + Doosje voor Vaste CosmeticaI Love My PlanetDroog haar

Voedende Shampoobar + Doosje voor Vaste Cosmetica

€ 12,98
Voedende Shampoobar + Doosje voor Vaste Cosmetica
Volume ConditionerPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Volume Conditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Volume Conditioner
Doos voor cosmeticabarsI Love My Planet

Doos voor cosmeticabars

€ 4,99
Doos voor cosmeticabars
Set Complete LichaamsverzorgingDeodorant en anti-transpirant,Plantaardige Haarverzorging,Plantaardige Lichaamsverzorging,Bain de Nature

Set Complete Lichaamsverzorging

€ 25,99€ 36,78-29%
Set Complete Lichaamsverzorging
Monoï Essentieel SetMonoï

Monoï Essentieel Set

€ 9,99€ 11,97-17%
Monoï Essentieel Set
Monoï Lichaams- & HandverzorgingsritueelMonoï

Monoï Lichaams- & Handverzorgingsritueel

€ 17,99€ 22,97-22%
Monoï Lichaams- & Handverzorgingsritueel
Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken