Plantaardige Lichaamsverzorging - Yves Rocher Nederland
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Plantaardige
Lichaamsverzorging

Ontdek ons nieuwe lichaamsverzorgingsassortiment met meer dan 94% ingrediënten van natuurlijke oorsprong.

Beste reviews(12)
Bestseller(1)
Producttype
Composities en sets(4)Afslankende en verstevigende verzorging(2)Peeling of scrub(2)Herstellende verzorging(1)Voedende verzorging(1)
Toon meer
Werking
Afslanken(2)Peelen en scrubben(2)Kalmeren en Verlichten(1)Hydrateren(8)Voeden(8)
Toon meer
Textuur
Peeling of scrub(2)Balsem(2)Melk(4)Crème(3)Gel(3)
Toon meer
Prijs
Categorie
Lichaam & douche(15)Discovery Kits(1)Outlet(1)
Zone
Benen en voeten(2)Lichaam(12)Handen(1)
17 product(en) gevonden
17 product(en) gevonden
1+1 Herstellende Bodylotion met sheaboter & calendulaPlantaardige Lichaamsverzorging

1+1 Herstellende Bodylotion met sheaboter & calendula

€ 15,90€ 31,80-50%
1+1 Herstellende Bodylotion met sheaboter & calendula
Voedende bodymilkPlantaardige Lichaamsverzorging

Voedende bodymilk

390 ml (€ 5,62 / 100ml)
€ 21,90
Voedende bodymilk
Verstevigende Bodymilk Tegen VerslappingPlantaardige Lichaamsverzorging

Verstevigende Bodymilk Tegen Verslapping

200 ml (€ 10,95 / 100ml)
€ 21,90
Verstevigende Bodymilk Tegen Verslapping
Plantaardige Body Scrub AbrikoosPlantaardige Lichaamsverzorging

Plantaardige Body Scrub Abrikoos

150 ml (€ 11,94 / 100ml)
€ 17,90
Plantaardige Body Scrub Abrikoos
Herstellende opgeklopte boter voor het lichaamPlantaardige Lichaamsverzorging

Herstellende opgeklopte boter voor het lichaam

250 ml (€ 11,16 / 100ml)
€ 27,90
Herstellende opgeklopte boter voor het lichaam
Ultra romige douchebalsemPlantaardige Lichaamsverzorging

Ultra romige douchebalsem

200 ml (€ 6,95 / 100ml)
€ 13,90
Ultra romige douchebalsem
Verkoelende Cryogel Lichte BenenPlantaardige Lichaamsverzorging

Verkoelende Cryogel Lichte Benen

200 ml (€ 9,95 / 100ml)
€ 19,90
Verkoelende Cryogel Lichte Benen
Gel Tegen Cellulitis en VetophopingenPlantaardige Lichaamsverzorging

Gel Tegen Cellulitis en Vetophopingen

200 ml (€ 17,45 / 100ml)
€ 34,90
Gel Tegen Cellulitis en Vetophopingen
Rijke Body ScrubPlantaardige Lichaamsverzorging

Rijke Body Scrub

250 ml (€ 9,96 / 100ml)
€ 24,90
Rijke Body Scrub
Voedende bodymilkPlantaardige Lichaamsverzorging

Voedende bodymilk

200 ml (€ 7,95 / 100ml)
€ 15,90
Voedende bodymilk
Hydraterende en nagroei vertragende moussePlantaardige Lichaamsverzorging

Hydraterende en nagroei vertragende mousse

200 ml (€ 11,95 / 100ml)
€ 23,90
Hydraterende en nagroei vertragende mousse
Nutrition Body SetPlantaardige Lichaamsverzorging

Nutrition Body Set

€ 21,90€ 43,80-50%
Nutrition Body Set
Ultra Voedende BodyoliePlantaardige Lichaamsverzorging

Ultra Voedende Bodyolie

100 ml (€ 25,90 / 100ml)
€ 25,90
Ultra Voedende Bodyolie
Set Complete LichaamsverzorgingDeodorant en anti-transpirant,Plantaardige Haarverzorging,Plantaardige Lichaamsverzorging,Bain de Nature

Set Complete Lichaamsverzorging

€ 25,99€ 36,78-29%
Set Complete Lichaamsverzorging
Transpiratiewerende setPlantaardige Lichaamsverzorging

Transpiratiewerende set

€ 23,80
Transpiratiewerende set
Set LichaamsverzorgingPlantaardige Lichaamsverzorging,Pur Arnica,Bain de Nature

Set Lichaamsverzorging

€ 18,99€ 30,79-38%
Set Lichaamsverzorging
DoucheoliePlantaardige Lichaamsverzorging

Doucheolie

200 ml (€ 6,95 / 100ml)
€ 13,90
Doucheolie

Plantaardige lichaamsverzorging: natuurlijke weldaad in elk seizoen van je leven

Plantaardige cosmetica en veganistische producten winnen steeds meer terrein. En ook de huidverzorging erkent de kracht van de natuur. Botanisten weten het immers al langer: de natuur werkt helend voor de huid tijdens weer en wind, in drukke periodes en op feestelijke uitjes. Hieronder vind je de bodymilk of lichaamsverzorging waar jouw huid op dit moment naar snakt. Kalmeer lijf en leden met de Herstellende Bodymilk met karitéboter wanneer je volop in de zon vertoeft of je huid trekkerig aanvoelt. Laat deze natuurlijke lichaamsverzorging als een rijke boter op je lichaam smelten. Of verstevig de huid van je décolleté met centella asiatica. Dit plantenextract stimuleert de aanmaak van collageen en vind je onder andere in de Liftende Verzorging Voor De Borsten. Of ben je druk in de weer en voelen je benen soms zwaar aan? Vertrouw dan op de speenkruidwortel in de Verfrissende Gel Voor De Benen. Laat je de drukte voor wat het is en kijk je uit naar een feestje of speciale gelegenheid vanavond? Start dan met een scrubsessie: de Plantaardige Peeling met abrikoos bereidt jouw huid voor op een lichaamsverzorging. Geniet vervolgens van een douche met de Weldadige Douchebalsem en eindig je beautyritueel met de Hydraterende Bodymilk voor een soepele huid in je favoriete feestjurk.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken