Botanische Haarverzorging : Gamma plantaardige haarverzorging • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Plantaardige
Haarverzorging

Beste reviews(53)
Bestseller(12)
Categorie
Haar(55)Discovery Kits(3)Lichaam & douche(1)
Producttype
Shampoo(33)Composities en sets(13)Conditioner(13)Serum of verzorging zonder uit te spoelen(10)Masker(5)
Toon meer
Werking
Anti-haaruitval en anti-roos(7)Herstellen(15)Krullen verstevigen(3)Glans boosten(18)Zuiveren en Detoxen(4)
Toon meer
Haartype
Futloos haar, haaruitval(9)Krullen(5)Droog haar(13)Vet haar(4)Zeer droog of beschadigd haar(11)
Toon meer
Verpakkingstype
Eco-Navulling(6)Voordeelverpakking(4)Reisformaat(3)
Textuur
Gel(11)Crème(21)Melk(1)
Prijs
Collectie
Plantaardige Haarverzorging(59)Bain de Nature(1)Deodorant en anti-transpirant(1)Plantaardige Lichaamsverzorging(1)
59 product(en) gevonden
59 product(en) gevonden
Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Stimulerende shampoo

300 ml (€ 2,67 / 100ml)
€ 7,99
Stimulerende shampoo
Sulfaatvrije Herstellende ShampooPlantaardige Haarverzorging

Sulfaatvrije Herstellende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Herstellende Shampoo
KrullenshampooPlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullenshampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Krullenshampoo
Zijdezacht ShampooPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Zijdezacht Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Zijdezacht Shampoo
Haarverzorgingsset – Anti-HaaruitvalPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Haarverzorgingsset – Anti-Haaruitval

€ 12,99€ 16,98-23%
Haarverzorgingsset – Anti-Haaruitval
Purifying ShampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Purifying Shampoo
Botanische HaarbalsemPlantaardige Haarverzorging

Botanische Haarbalsem

150 ml (€ 4,66 / 100ml)
€ 6,99€ 9,99-30%
Botanische Haarbalsem
Intens Herstellend MaskerPlantaardige Haarverzorging

Intens Herstellend Masker

200 ml (€ 3,15 / 100ml)
€ 6,29€ 8,99-30%
Intens Herstellend Masker
Zijdezacht ConditionerPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Zijdezacht Conditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Zijdezacht Conditioner
Versterkende Anti-haaruitval Shampoo DuoPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Versterkende Anti-haaruitval Shampoo Duo

€ 12,99€ 15,98-19%
Versterkende Anti-haaruitval Shampoo Duo
Eco-navulling Purifying Detox ShampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Eco-navulling Purifying Detox Shampoo

600 ml (€ 1,67 / 100ml)
€ 9,99
Eco-navulling Purifying Detox Shampoo
Eco-Navulling Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Eco-Navulling Stimulerende shampoo

600 ml (€ 2,17 / 100ml)
€ 12,99
Eco-Navulling Stimulerende shampoo
Eco-navulling Herstellende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Eco-navulling Herstellende Shampoo

600 ml (€ 2,17 / 100ml)
€ 12,99
Eco-navulling Herstellende Shampoo
Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Stimulerende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Stimulerende shampoo
KrullenconditionerPlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullenconditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Krullenconditioner
Herstellende Conditioner Anti-haarbreukPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende Conditioner Anti-haarbreuk

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Herstellende Conditioner Anti-haarbreuk
Haarverzorgingsset – HerstelPlantaardige Haarverzorging

Haarverzorgingsset – Herstel

€ 12,99€ 16,98-23%
Haarverzorgingsset – Herstel
Intensieve haarverdikkende behandelingPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Intensieve haarverdikkende behandeling

195 ml (€ 12,82 / 100ml)
€ 24,99
Intensieve haarverdikkende behandeling
Herstellend serum voor de hoofdhuidPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Herstellend serum voor de hoofdhuid

50 ml
€ 19,99
Herstellend serum voor de hoofdhuid
Anti-Haaruitval SetPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Anti-Haaruitval Set

€ 34,99€ 41,97-17%
Anti-Haaruitval Set
Voedende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Voedende Shampoo
Anti-pluis BalsemPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Anti-pluis Balsem

150 ml (€ 8,00 / 100ml)
€ 11,99
Anti-pluis Balsem
Eco-Navulling anti-roos shampooPlantaardige HaarverzorgingHoofdhuid met roos

Eco-Navulling anti-roos shampoo

600 ml
€ 12,99
Eco-Navulling anti-roos shampoo
Evenwichtsherstellend Serum voor de HoofdhuidPlantaardige HaarverzorgingBehandeling

Evenwichtsherstellend Serum voor de Hoofdhuid

50 ml (€ 39,98 / 100ml)
€ 19,99
Evenwichtsherstellend Serum voor de Hoofdhuid
Kleur Beschermend DuoPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Kleur Beschermend Duo

€ 9,99€ 12,98-23%
Kleur Beschermend Duo
Herstel & Bescherming Intensief RitueelPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstel & Bescherming Intensief Ritueel

€ 22,99€ 32,97-30%
Herstel & Bescherming Intensief Ritueel
Herstellende ShampooPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende Shampoo

300 ml (€ 2,67 / 100ml)
€ 7,99
Herstellende Shampoo
Herstellende & Verzorgende HaarspoelingPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Herstellende & Verzorgende Haarspoeling

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Herstellende & Verzorgende Haarspoeling
Intens Voedend MaskerPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedend Masker

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Intens Voedend Masker
Sulfaatvrije Kleurbeschermende ShampooPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo
Eco-navulling Voedende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Eco-navulling Voedende Shampoo

600 ml (€ 1,67 / 100ml)
€ 9,99
Eco-navulling Voedende Shampoo
Versterkende conditionerPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Versterkende conditioner

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Versterkende conditioner
Haarverzorgingsset – VolumePlantaardige HaarverzorgingDun haar

Haarverzorgingsset – Volume

€ 9,99€ 12,98-23%
Haarverzorgingsset – Volume
Herstellende shampooPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Herstellende shampoo
Eco-navulling Zachte ShampooPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Eco-navulling Zachte Shampoo

600 ml (€ 1,67 / 100ml)
€ 9,99
Eco-navulling Zachte Shampoo
Purifying hoofdhuidmaskerPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying hoofdhuidmasker

200 ml (€ 6,50 / 100ml)
€ 12,99
Purifying hoofdhuidmasker
Voedende shampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Voedende shampoo
Haarspoeling - GlansPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Haarspoeling - Glans

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Haarspoeling - Glans
Herstel HaarritueelPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstel Haarritueel

€ 30,99€ 36,97-16%
Herstel Haarritueel
Duo Volume ShampooPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Duo Volume Shampoo

€ 9,99€ 11,98-17%
Duo Volume Shampoo
Beschermende Conditioner voor Gekleurd HaarPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Beschermende Conditioner voor Gekleurd Haar

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Beschermende Conditioner voor Gekleurd Haar
Intens Voedende CrèmeshampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedende Crèmeshampoo

250 ml (€ 2,80 / 100ml)
€ 6,99
Intens Voedende Crèmeshampoo
Glansbeschermend MaskerPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Glansbeschermend Masker

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Glansbeschermend Masker
Voedende Shampoo DuoPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende Shampoo Duo

€ 9,99€ 11,98-17%
Voedende Shampoo Duo
Kleur Beschermende Shampoo DuoPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Kleur Beschermende Shampoo Duo

€ 9,99€ 11,98-17%
Kleur Beschermende Shampoo Duo
Haarherstel DuoPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Haarherstel Duo

€ 12,99€ 15,98-19%
Haarherstel Duo
Volume ShampooPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Volume Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Volume Shampoo
KrullencrèmePlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullencrème

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Krullencrème

Drie voedende vruchten voor een plantaardige haarverzorging 

Ook bij haarproducten speelt de natuur een belangrijke rol. Biologisch geteelde planten zijn niet alleen ecologischer. Ze zijn ook de perfecte basis voor haarverzorging voor mensen met een gevoelige hoofdhuid. Daarom selecteerden onze botanisten enkele plantenextracten voor een glanzende en gezonde haardos. Jojoba-olie heet niet voor niets het 'goud van de woestijn': deze goudgele olie voelt niet vet aan en reguleert de vochtbalans van de huid. Ideaal voor als je haar al wat schade opliep door kleuringen of andere behandelingen. Met een haarverzorging zoals de Balm Conditioner heb je bijvoorbeeld tot 95% minder haarbreuk. Ten tweede is avocado niet alleen een hippe favoriet op de ontbijttafel. Deze vrucht voedt het haar dankzij essentiële vetzuren. Verwen je haar zo regelmatig met het Voedend Crèmemasker 2-in-1. Ten derde selecteerden de onderzoekers voor Plantaardige Cosmetica® ook okra, de vrucht van de hibiscus. Want een extract uit okrazaden maakt de haarvezels glad voor een glanzende haardos. Zo geniet je met de 48-uur Gladmakende Conditioner van zijdezacht en doorkambaar haar tot aan je volgende wasbeurt. Ten slotte nog een tip: reken als hoeveelheid shampoo voor halflang haar ongeveer de grootte van een walnoot. Want een natuurlijke en geconcentreerde haarverzorging gaat langer mee.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken