BENL_HAIRCARE_eligible_3P2_achetes - Yves Rocher Nederland
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

BENL_HAIRCARE_eligible_3P2_achetes

Beste reviews(46)
Bestseller(13)
Werking
Anti-haaruitval en anti-roos(6)Krullen verstevigen(3)Herstellen(9)Glans boosten(19)Voeden(11)
Toon meer
Producttype
Shampoo(24)Serum of verzorging zonder uit te spoelen(7)Behandeling(6)Conditioner(8)Masker(5)
Toon meer
Haartype
Roos(1)Futloos haar, haaruitval(6)Krullen(5)Zeer droog of beschadigd haar(8)Droog haar(12)
Toon meer
Verpakkingstype
Eco-Navulling(6)Voordeelverpakking(4)Reisformaat(7)Bar(5)
Collectie
Plantaardige Haarverzorging(43)Monoï(1)I Love My Planet(5)
Textuur
Gel(9)Crème(19)Bar(3)
Prijs
Categorie
Haar(49)
49 product(en) gevonden
49 product(en) gevonden
Eco-Navulling anti-roos shampooPlantaardige HaarverzorgingHoofdhuid met roos

Eco-Navulling anti-roos shampoo

600 ml
€ 12,99
Eco-Navulling anti-roos shampoo
Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Stimulerende shampoo

300 ml (€ 2,67 / 100ml)
€ 7,99
Stimulerende shampoo
KrullenshampooPlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullenshampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Krullenshampoo
Eco-navulling Herstellende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Eco-navulling Herstellende Shampoo

600 ml (€ 2,17 / 100ml)
€ 12,99
Eco-navulling Herstellende Shampoo
Anti-pluis BalsemPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Anti-pluis Balsem

150 ml (€ 8,00 / 100ml)
€ 11,99
Anti-pluis Balsem
Intensieve haarverdikkende behandelingPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Intensieve haarverdikkende behandeling

195 ml (€ 12,82 / 100ml)
€ 24,99
Intensieve haarverdikkende behandeling
Zijdezacht ShampooPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Zijdezacht Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Zijdezacht Shampoo
Herstellend serum voor de hoofdhuidPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Herstellend serum voor de hoofdhuid

50 ml
€ 19,99
Herstellend serum voor de hoofdhuid
Zijdezacht ConditionerPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Zijdezacht Conditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Zijdezacht Conditioner
Herstellende ShampooPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende Shampoo

300 ml (€ 2,67 / 100ml)
€ 7,99
Herstellende Shampoo
Herstellende Conditioner Anti-haarbreukPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende Conditioner Anti-haarbreuk

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Herstellende Conditioner Anti-haarbreuk
Voedende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Voedende Shampoo
Sulfaatvrije Kleurbeschermende ShampooPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo
Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Stimulerende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Stimulerende shampoo
Purifying ShampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Purifying Shampoo
KrullenconditionerPlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullenconditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Krullenconditioner
Herstellende & Verzorgende HaarspoelingPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Herstellende & Verzorgende Haarspoeling

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Herstellende & Verzorgende Haarspoeling
3-in-1 Hydraterend Haarmasker MonoïMonoï

3-in-1 Hydraterend Haarmasker Monoï

250 ml (€ 5,20 / 100ml)
€ 12,99
3-in-1 Hydraterend Haarmasker Monoï
Eco-navulling Purifying Detox ShampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Eco-navulling Purifying Detox Shampoo

600 ml (€ 1,67 / 100ml)
€ 9,99
Eco-navulling Purifying Detox Shampoo
Shampoobar - voedingI Love My Planet

Shampoobar - voeding

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - voeding
Versterkende conditionerPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Versterkende conditioner

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Versterkende conditioner
KrullencrèmePlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullencrème

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Krullencrème
Herstellende shampooPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Herstellende shampoo
Voedende shampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Voedende shampoo
Purifying hoofdhuidmaskerPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying hoofdhuidmasker

200 ml (€ 6,50 / 100ml)
€ 12,99
Purifying hoofdhuidmasker
Haarspoeling - GlansPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Haarspoeling - Glans

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Haarspoeling - Glans
Intens Voedende CrèmeshampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedende Crèmeshampoo

250 ml (€ 2,80 / 100ml)
€ 6,99
Intens Voedende Crèmeshampoo
Glansbeschermend MaskerPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Glansbeschermend Masker

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Glansbeschermend Masker
Shampoobar - glansI Love My Planet

Shampoobar - glans

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - glans
Beschermende Conditioner voor Gekleurd HaarPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Beschermende Conditioner voor Gekleurd Haar

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Beschermende Conditioner voor Gekleurd Haar
Intens Voedend MaskerPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedend Masker

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Intens Voedend Masker
Evenwichtsherstellend Serum voor de HoofdhuidPlantaardige HaarverzorgingBehandeling

Evenwichtsherstellend Serum voor de Hoofdhuid

50 ml (€ 39,98 / 100ml)
€ 19,99
Evenwichtsherstellend Serum voor de Hoofdhuid
Purifying ConditionerPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying Conditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Purifying Conditioner
Hittebeschermend Restructurerend SprayPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Hittebeschermend Restructurerend Spray

100 ml (€ 11,99 / 100ml)
€ 11,99
Hittebeschermend Restructurerend Spray
Shampoobar - zachtheidI Love My Planet

Shampoobar - zachtheid

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - zachtheid
Stijl & Zijdezacht ShampooPlantaardige HaarverzorgingPluizig haar

Stijl & Zijdezacht Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Stijl & Zijdezacht Shampoo
Intens Voedende VerzorgingscrèmePlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedende Verzorgingscrème

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Intens Voedende Verzorgingscrème
Herstellend MaskerPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellend Masker

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Herstellend Masker
ConditionerbarI Love My Planet

Conditionerbar

50 g (€ 17,98 / 100g)
€ 8,99
Conditionerbar
Reinigende droogshampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Reinigende droogshampoo

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Reinigende droogshampoo
Warmtebeschermende anti-pluis vloeistofPlantaardige HaarverzorgingPluizig haar

Warmtebeschermende anti-pluis vloeistof

100 ml (€ 9,99 / 100ml)
€ 9,99
Warmtebeschermende anti-pluis vloeistof
Sulfaatvrije Verhelderende Paarse ShampooPlantaardige HaarverzorgingBlond haar

Sulfaatvrije Verhelderende Paarse Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Verhelderende Paarse Shampoo
Volume ShampooPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Volume Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Volume Shampoo
Anti-klittenspray expressPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Anti-klittenspray express

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Anti-klittenspray express
Shampoobar - zuiverheidI Love My Planet

Shampoobar - zuiverheid

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - zuiverheid
Eco-Navulling Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Eco-Navulling Stimulerende shampoo

600 ml (€ 2,17 / 100ml)
€ 12,99
Eco-Navulling Stimulerende shampoo
Eco-navulling Zachte ShampooPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Eco-navulling Zachte Shampoo

600 ml (€ 1,67 / 100ml)
€ 9,99
Eco-navulling Zachte Shampoo
Eco-navulling Voedende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Eco-navulling Voedende Shampoo

600 ml (€ 1,67 / 100ml)
€ 9,99
Eco-navulling Voedende Shampoo
Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken