Bad-en Douchegel Kokosnoot - Yves Rocher Nederland
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Reviews

Misschien vind je dit ook leuk

Voedende handcrème

Voedende handcrème

75 ml (€ 7,34 / 100ml)
€ 5,50€ 9,90-44%
Voedende handcrème
Hydraterende Douchegelbar Bourbonvanille

Hydraterende Douchegelbar Bourbonvanille

100 g (€ 6,99 / 100g)
€ 6,99
Hydraterende Douchegelbar Bourbonvanille
Fruitige lychee handcrème

Fruitige lychee handcrème

30 ml (€ 13,30 / 100ml)
€ 3,99
Fruitige lychee handcrème
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Bourbonvanille

Eco-Navulling Bad- en Douchegel Bourbonvanille

600 ml (€ 1,17 / 100ml)
€ 6,99
Eco-Navulling Bad- en Douchegel Bourbonvanille
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Bourbonvanille

Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Bourbonvanille

100 ml (€ 10,99 / 100ml)
€ 10,99
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Bourbonvanille

Veelgestelde vragen

Testen jullie je producten op dieren?

We testen niet op dieren en zijn geen voorstander van testen op dieren, noch voor onze afgewerkte producten, noch voor de ingrediënten waaruit ze bestaan. Het merk zette zich al heel vroeg in in de strijd tegen testen op dieren. Al in 1989 besloot Yves Rocher om als een van de pioniers in de cosmetische industrie alle testen op dieren van zijn afgewerkte producten stop te zetten en te vervangen door alternatieve methodes.

Waarom kozen jullie voor jullie verpakkingen plastic en niet voor glas bijvoorbeeld?

We kozen voor 100% gerecycled (voor de flacons) en recycleerbaar plastic voor onze producten omdat de koolstofafdruk beduidend kleiner is dan die van glas en plastic veiliger is in het gebruik in de badkamer en onder de douche.

Kunnen de producten van het gamma door zwangere vrouwen gebruikt worden?

Er zijn geen contra-indicaties maar ons standpunt betreffende het gebruik van deze categorie producten door zwangere vrouwen luidt als volgt: alle ingrediënten in onze samenstellingen werden geëvalueerd. Onze producten werden echter niet ontwikkeld en getest voor deze doelgroep. Tijdens de zwangerschap worden lichaamsproducten die niet moeten worden afgespoeld beter vermeden (groot contactoppervlak en remanentie van het product). Wij adviseren om producten te gebruiken die specifiek voor zwangere vrouwen werden samengesteld. De olie kan wel op het haar worden gebruikt.

Zijn jullie producten geschikt voor de gevoelige huid?

Alle producten werden getest onder dermatologische controle.

Wat is het verschil tussen de bad- en douchegels en de zeepbars?

De bad- en douchegels zijn vloeibare douchegels bestemd voor de hygiëne van het lichaam, de zeepbars hebben een vaste vorm en zijn bestemd voor de hygiëne van lichaam en handen.

Wat is het verschil tussen de bad- en douchegel en de geconcentreerde douchegel?

Het meest bijzondere aan de geconcentreerde douchegel is zijn geconcentreerde formule die maakt dat zijn ecologische voetafdruk kleiner is. Zijn productie vergt minder water en de flacon is compacter waardoor er minder plastic nodig is. Hij vermindert ook de CO2-uitstoot aangezien hij minder plaats inneemt in de vrachtwagens die de producten naar de winkels brengen. En voor elke geconcentreerde douchegel plant de Fondation Yves Rocher 1 boom.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken