Black Friday Beauty 2025 : schoonheidsproducten aan -50% • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Black Friday

Black Friday komt eraan! Zet de laatste vrijdag van november alvast in je agenda en houd deze pagina in de gaten voor onze Black Friday-aanbiedingen. Bekijk hier alle aanbiedingen die nu geldig zijn! 

Beste reviews(80)
Bestseller(87)
Producttype
Eau de parfum(8)Dagcrème(13)Nachtcrème(5)Douchegel(11)Oogpotlood(2)
Toon meer
Categorie
Parfum(12)Gezicht(35)Lichaam & douche(20)Make-up(7)Haar(13)
Collectie
Evidence(5)Riche Crème(6)Monoï(8)Hydra Water-Plump(5)Expert Make-up(6)
Toon meer
Werking
Glad maken(19)Anti-Aging(16)Hydrateren(17)Reinigen(2)Glans boosten(6)
Toon meer
Verpakkingstype
Flacon(20)Pot(14)Voordeelverpakking(7)Tube(9)Pompflacon(1)
Toon meer
Huidtype
Droge tot zeer droge huid(7)Elk Huidtype(24)Normale tot gecombineerde huid(3)Gecombineerde tot vette huid(6)Onvolmaakte huid(2)
Toon meer
Textuur
Crème(26)Gel(23)Mist, water en lotion(3)Olie(4)Vloeibaar(8)
Toon meer
Zone
Ogen(5)Lichaam(9)Gezicht(1)Haar(2)Teint(1)
Toon meer
Haartype
Zeer droog of beschadigd haar(4)Droog haar(3)Vet haar(1)Gekleurd haar of highlights(2)Onhandelbaar haar(1)
Toon meer
Geur
Monoï(1)Kokosnoot(2)Framboos(2)Vanille(4)Mango(1)
Toon meer
Geur
Monoï(6)Kokosnoot(2)Framboos(1)Vanille(3)Mango(1)
Toon meer
Geur
Bloemig(8)Vanille(1)
Voor wie
Vrouwen(9)Mannen(2)
Kleur
zwart(5)anders(1)
Prijs
Beschermingsfactor
SPF 50+(1)
87 product(en) gevonden
87 product(en) gevonden
Comme Une Evidence - Eau de ParfumEvidence

Comme Une Evidence - Eau de Parfum

100 ml (€ 69,90 / 100ml)
€ 69,90
Comme Une Evidence - Eau de Parfum
Comme Une Evidence - Eau de ParfumEvidence

Comme Une Evidence - Eau de Parfum

50 ml (€ 99,80 / 100ml)
€ 49,90
Comme Une Evidence - Eau de Parfum
Herstellende VerzorgingRiche CrèmeRijpe huid

Herstellende Verzorging

75 ml (€ 63,87 / 100ml)
€ 47,90
Herstellende Verzorging
L'Evidence - Eau de ParfumEvidence

L'Evidence - Eau de Parfum

100 ml (€ 69,90 / 100ml)
€ 69,90
L'Evidence - Eau de Parfum
Douchegel Monoï - groot formaatMonoï

Douchegel Monoï - groot formaat

400 ml (€ 1,25 / 100ml)
€ 4,99
Douchegel Monoï - groot formaat
Intens Hydraterende Verzorgingscrème - Dag en NachtHydra Water-PlumpVochtarme huid

Intens Hydraterende Verzorgingscrème - Dag en Nacht

75 ml (€ 37,20 / 100ml)
€ 27,90
Intens Hydraterende Verzorgingscrème - Dag en Nacht
Oogpotlood waterproof - zwartExpert Make-up

Oogpotlood waterproof - zwart

0.35 g (€ 3 685,72 / 100g)
€ 12,90
Oogpotlood waterproof - zwart
Mascara Intense MétamorphoseExpert Make-up

Mascara Intense Métamorphose

7.8 ml (€ 383,34 / 100ml)
€ 29,90
Mascara Intense Métamorphose
Verfrissende reinigingsgelPure AlgueAlle huidtypes

Verfrissende reinigingsgel

390 ml (€ 2,44 / 100ml)
€ 9,50€ 11,99-21%
Verfrissende reinigingsgel
Eau de toilette Monoï - groot formaatMonoï

Eau de toilette Monoï - groot formaat

100 ml (€ 24,99 / 100ml)
€ 24,99
Eau de toilette Monoï - groot formaat
Geparfumeerde Spray MonoïMonoï

Geparfumeerde Spray Monoï

125 ml (€ 9,60 / 100ml)
€ 11,99
Geparfumeerde Spray Monoï
Herstellende ShampooPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende Shampoo

300 ml (€ 2,67 / 100ml)
€ 7,99
Herstellende Shampoo
Hydraterende droge Monoï-olieMonoï

Hydraterende droge Monoï-olie

125 ml (€ 9,60 / 100ml)
€ 11,99
Hydraterende droge Monoï-olie
Verstevigende Anti-rimpel dagcrèmeLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Verstevigende Anti-rimpel dagcrème

50 ml (€ 79,80 / 100ml)
€ 39,90
Verstevigende Anti-rimpel dagcrème
Oogverzorging wallenGlow EnergieDoffe huid

Oogverzorging wallen

15 ml (€ 199,34 / 100ml)
€ 29,90
Oogverzorging wallen
Mascara Waterproof Intense MétamorphoseExpert Make-up,Waterproof Make-up

Mascara Waterproof Intense Métamorphose

7.8 ml (€ 383,34 / 100ml)
€ 29,90
Mascara Waterproof Intense Métamorphose
De Ultieme Herstellende Verzorging - Dag en NachtAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

De Ultieme Herstellende Verzorging - Dag en Nacht

75 ml (€ 90,54 / 100ml)
€ 67,90
De Ultieme Herstellende Verzorging - Dag en Nacht
Weldadige Anti-Rimpel DagcrèmeRiche CrèmeRijpe huid

Weldadige Anti-Rimpel Dagcrème

50 ml (€ 79,80 / 100ml)
€ 39,90
Weldadige Anti-Rimpel Dagcrème
Perfectionerende Gel-CrèmeSebo Active ClearNormale tot vette huid

Perfectionerende Gel-Crème

50 ml (€ 43,80 / 100ml)
€ 21,90
Perfectionerende Gel-Crème
Getinte Hydraterende BB Crème - MediumHydra Water-PlumpVochtarme huid

Getinte Hydraterende BB Crème - Medium

40 ml (€ 62,25 / 100ml)
€ 24,90
Getinte Hydraterende BB Crème - Medium
97% voedende, traditionele Monoï-olieMonoï

97% voedende, traditionele Monoï-olie

100 ml (€ 10,99 / 100ml)
€ 10,99
97% voedende, traditionele Monoï-olie
Herstellende Conditioner Anti-haarbreukPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende Conditioner Anti-haarbreuk

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Herstellende Conditioner Anti-haarbreuk
Het Absolute Radiance Micro-SerumAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

Het Absolute Radiance Micro-Serum

30 ml (€ 226,34 / 100ml)
€ 67,90
Het Absolute Radiance Micro-Serum
Herstellende Aftersun LotionZonneproducten

Herstellende Aftersun Lotion

200 ml (€ 7,95 / 100ml)
€ 15,90
Herstellende Aftersun Lotion
Comme Une Evidence Intense - Eau de ParfumEvidence

Comme Une Evidence Intense - Eau de Parfum

50 ml (€ 107,80 / 100ml)
€ 53,90
Comme Une Evidence Intense - Eau de Parfum
Comme Une Evidence - Geparfumeerde douchegelEvidence

Comme Une Evidence - Geparfumeerde douchegel

200 ml (€ 7,95 / 100ml)
€ 15,90
Comme Une Evidence - Geparfumeerde douchegel
Weldadige Anti-Rimpel OogcrèmeRiche CrèmeRijpe huid

Weldadige Anti-Rimpel Oogcrème

14 ml (€ 213,58 / 100ml)
€ 29,90
Weldadige Anti-Rimpel Oogcrème
3-in-1 Hydraterend Haarmasker MonoïMonoï

3-in-1 Hydraterend Haarmasker Monoï

250 ml (€ 5,20 / 100ml)
€ 12,99
3-in-1 Hydraterend Haarmasker Monoï
Purifying ShampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Purifying Shampoo
Serum voor een stralende huidGlow EnergieDoffe huid

Serum voor een stralende huid

30 ml (€ 143,00 / 100ml)
€ 42,90
Serum voor een stralende huid
Voedende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Voedende Shampoo
Mascara Miraculeuse DéfinitionExpert Make-up

Mascara Miraculeuse Définition

7.8 ml (€ 383,34 / 100ml)
€ 29,90
Mascara Miraculeuse Définition
Monoï BodymilkMonoï

Monoï Bodymilk

390 ml (€ 2,57 / 100ml)
€ 9,99
Monoï Bodymilk
Zuiverende reinigingsgelPure MentheGemengde tot vette huid / onzuiverheden

Zuiverende reinigingsgel

390 ml (€ 3,08 / 100ml)
€ 11,99
Zuiverende reinigingsgel
Granit Bleu - Eau de ToiletteGranit Bleu

Granit Bleu - Eau de Toilette

100 ml (€ 49,90 / 100ml)
€ 49,90
Granit Bleu - Eau de Toilette
Voedende bodymilkPlantaardige Lichaamsverzorging

Voedende bodymilk

390 ml (€ 5,62 / 100ml)
€ 21,90
Voedende bodymilk
Hydraterende Gel-CrèmeHydra Water-PlumpVochtarme huid

Hydraterende Gel-Crème

50 ml (€ 43,80 / 100ml)
€ 21,90
Hydraterende Gel-Crème
Eau de Toilette 100 ml - Ambre NoirAmbre Noir

Eau de Toilette 100 ml - Ambre Noir

100 ml (€ 49,90 / 100ml)
€ 49,90
Eau de Toilette 100 ml - Ambre Noir
Boostercrème voor een stralende huidGlow EnergieDoffe huid

Boostercrème voor een stralende huid

50 ml (€ 71,80 / 100ml)
€ 35,90
Boostercrème voor een stralende huid
Anti-Aging Stralende OogverzorgingAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

Anti-Aging Stralende Oogverzorging

15 ml (€ 312,67 / 100ml)
€ 46,90
Anti-Aging Stralende Oogverzorging
Herstellende nachtolie voor een stralende huidGlow EnergieDoffe huid

Herstellende nachtolie voor een stralende huid

30 ml (€ 143,00 / 100ml)
€ 42,90
Herstellende nachtolie voor een stralende huid
SOS-verzorging Tegen PuistjesSebo Active ClearNormale tot vette huid

SOS-verzorging Tegen Puistjes

10 ml (€ 169,00 / 100ml)
€ 16,90
SOS-verzorging Tegen Puistjes
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar KokosnootBain de Nature

Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Kokosnoot

100 ml (€ 10,99 / 100ml)
€ 10,99
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Kokosnoot
Plein Soleil - Eau de ParfumPleines natures

Plein Soleil - Eau de Parfum

100 ml (€ 69,90 / 100ml)
€ 69,90
Plein Soleil - Eau de Parfum
Sulfaatvrije Kleurbeschermende ShampooPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo
Kohlpotlood - zwartExpert Make-up

Kohlpotlood - zwart

1.1 g (€ 536,37 / 100g)
€ 5,90
Kohlpotlood - zwart
Multi-functionele UV-bescherming SPF 50+Glow EnergieDoffe huid

Multi-functionele UV-bescherming SPF 50+

30 ml (€ 109,67 / 100ml)
€ 32,90
Multi-functionele UV-bescherming SPF 50+
Dagcrème voor een stralende huidRiche CrèmeRijpe huid

Dagcrème voor een stralende huid

50 ml (€ 83,80 / 100ml)
€ 41,90
Dagcrème voor een stralende huid

Black Friday komt eraan: verwen jezelf met de fijnste producten voor kleine prijsjes

Beauty Black Friday: de perfecte manier om je voor te bereiden op de feestdagen!
Verwen jezelf tijdens Yves Rocher Beauty Black Friday!

Elk jaar is Beauty Black Friday het perfecte moment om geweldige aanbiedingen te krijgen voor onze haar- en lichaamsverzorgingsproducten, make-up en parfums.

Slechts een paar weken voor de feestdagen geeft Beauty Black Friday je de kans om de Kerstman een handje te helpen en tegelijkertijd geld te besparen. Op deze pagina vind je tal van cadeau-ideeën tegen zeer lage prijzen om je geliefden een plezier te doen.

Beauty Black Friday helpt je de zak van de Kerstman te vullen, maar dat is nog niet alles! Profiteer ook van deze uitzonderlijke promoties om jezelf te verwennen!

Profiteer van grote kortingen tijdens Beauty Black Friday, Yves Rocher biedt je de kans om te genieten van grote kortingen om jezelf en je geliefden te verwennen met de komst van Kerstmis.

Yves Rocher Beauty Black Friday: een dag vol kortingen die je niet mag missen!
Yves Rocher's Beauty Black Friday promoties geven je de kans om je voorraad favoriete producten te vernieuwen en je beautyroutine aan te vullen. Beauty Black Friday is ook een kans om nieuwe producten van het merk te ontdekken tegen gereduceerde prijzen.

Yves Rocher producten zijn samengesteld met een maximum aan ingrediënten van natuurlijke oorsprong en verrijkt met actieve plantaardige ingrediënten. Ze zijn waardevolle bondgenoten voor je schoonheid en respecteren de planeet.

Beauty Black Friday Gezichtsverzorging: houd je huid stralend met onze reinigers en make-up removers, crèmes, lotions en serums. We hebben aan alle huidtypes gedacht, zelfs de meest gevoelige. In ons assortiment gezichtsverzorging vind je de producten die je huid nodig heeft om er stralend en gezond uit te zien.
Beauty Black Friday Haarverzorging: wat voor haar je ook hebt, onze shampoos, conditioners en maskers voldoen aan je specifieke behoeften.
Beauty Black Friday Make-up: onze make-up producten verbeteren je teint, ogen, lippen en nagels. Bij Yves Rocher zetten we ons in voor schoonheid voor iedereen. Daarom zijn onze make-up producten verkrijgbaar in een breed scala aan tinten die geschikt zijn voor alle huidskleuren, van de lichtste tot de donkerste.
Beauty Black Friday Parfums: onze eaux de parfum, eaux de toilette, geparfumeerde sprays voor het haar en lichaam en mannengeuren zijn geïnspireerd door de natuur om je parfums te bieden die je bij elke gelegenheid kunt dragen. Beauty Black Friday Lichaam & Douche: onze lichaams- en doucheproducten verzorgen je huid zonder haar te irriteren of uit te drogen. Ze reinigen en hydrateren in alle zachtheid, terwijl ze een aangename geursluier achterlaten.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken