Oogmake-up • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Ogen

 
Filters
  • Mascara
  • Eyeliner en oogpotlood
  • Oogschaduw
  • Palet
  • Wenkbrauwen
  • Oogaccesoires
Beste reviews(8)
Bestseller(4)
Kleur
zwart(9)bruin(8)blauw(4)groen(3)grijs(2)
Toon meer
Producttype
Oogpotlood(3)Eyeliner(3)Oogschaduw(3)Wenkbrauwen(2)Waterproof(1)
Toon meer
Zone
Ogen(12)Wenkbrauwen(2)
Prijs
Textuur
Crème(2)Vloeibaar(1)
Verpakkingstype
Flacon(1)
Collectie
Expert Make-up(16)Make-up accessoires(3)
Categorie
Make-up(17)Make-up accessoires(1)Gezicht(1)
Voor wie
Vrouwen(1)
19 product(en) gevonden
19 product(en) gevonden
Oogpotlood waterproof - groenExpert Make-up

Oogpotlood waterproof - groen

0.35 g (€ 3 685,72 / 100g)
€ 12,90
Oogpotlood waterproof - groen
Lifeproof Eye ShadowExpert Make-up

Lifeproof Eye Shadow

1.4 g (€ 1 421,43 / 100g)
€ 19,90
Lifeproof Eye Shadow
Oogschaduwpalet 4 TintenExpert Make-up

Oogschaduwpalet 4 Tinten

5.9 g (€ 472,89 / 100g)
€ 27,90
Oogschaduwpalet 4 Tinten
Mascara Intense MétamorphoseExpert Make-up

Mascara Intense Métamorphose

7.8 ml (€ 383,34 / 100ml)
€ 29,90
Mascara Intense Métamorphose
1+1 Intense Métamorphose MascaraExpert Make-up

1+1 Intense Métamorphose Mascara

€ 29,90€ 59,80-50%
1+1 Intense Métamorphose Mascara
1+1 Mascara Miraculeuse DefinitieExpert Make-up

1+1 Mascara Miraculeuse Definitie

€ 29,90€ 59,80-50%
1+1 Mascara Miraculeuse Definitie
Wenkbrauwpotlood - bruinExpert Make-up

Wenkbrauwpotlood - bruin

1 g (€ 1 290,00 / 100g)
€ 12,90
Wenkbrauwpotlood - bruin
Mascara Waterproof Miraculeuse DéfinitionExpert Make-up

Mascara Waterproof Miraculeuse Définition

7.8 ml (€ 383,34 / 100ml)
€ 29,90
Mascara Waterproof Miraculeuse Définition
Mono oogschaduwExpert Make-up

Mono oogschaduw

2 g (€ 745,00 / 100g)
€ 14,90
Mono oogschaduw
Kohlpotlood - bruinExpert Make-up

Kohlpotlood - bruin

1.1 g (€ 536,37 / 100g)
€ 5,90
Kohlpotlood - bruin
Mascara Essentiel VolumeExpert Make-up

Mascara Essentiel Volume

7.8 ml (€ 255,13 / 100ml)
€ 19,90
Mascara Essentiel Volume
Duo Mascara Essentiel Volume Intens ZwartExpert Make-up

Duo Mascara Essentiel Volume Intens Zwart

€ 19,90€ 39,80-50%
Duo Mascara Essentiel Volume Intens Zwart
Mascara Miraculeuse DéfinitionExpert Make-up

Mascara Miraculeuse Définition

7.8 ml (€ 383,34 / 100ml)
€ 29,90
Mascara Miraculeuse Définition
Eyeliner penExpert Make-up

Eyeliner pen

0.55 ml (€ 3 254,55 / 100ml)
€ 17,90
Eyeliner pen
Precisie wenkbrauwpen - askleurigExpert Make-up

Precisie wenkbrauwpen - askleurig

0.09 g (€ 16 555,56 / 100g)
€ 14,90
Precisie wenkbrauwpen - askleurig
48 uur WenkbrauwgelExpert Make-up

48 uur Wenkbrauwgel

4 ml (€ 447,50 / 100ml)
€ 17,90
48 uur Wenkbrauwgel
Schuin oogpenseelMake-up accessoires

Schuin oogpenseel

€ 19,90
Schuin oogpenseel
Katoenen wattenschijfjesMake-up accessoires

Katoenen wattenschijfjes

€ 4,90
Katoenen wattenschijfjes
PuntenslijperMake-up accessoires

Puntenslijper

€ 9,90
Puntenslijper


Een stralende oogopslag met make-up voor je ogen

 

Hou je van volle wimpers voor een open blik? Wil je een zwoele oogopslag creëren met fonkelende oogschaduw? Bij Yves Rocher vind je een grote collectie aan oogverzorging voor een stralend make-upresultaat. Door zijn unieke formule met natuurlijke ingrediënten zorgt de oogmake-up van Yves Rocher voor een perfecte en verzorgde look. Je hebt bovendien de keuze uit een ruim gamma aan oogverzorging, zoals mascara's, oogschaduwpoeders, oogschaduwprimers en oogpotloden. Doordat al deze make-up voor je ogen verkrijgbaar is in verschillende kleuren vind je steeds een tint die volledig aansluit bij jouw look. Ga bijvoorbeeld voor een mascara met wimperverlengend effect in antraciet, bruin of zwart en creëer een uiterst verleidelijke look. De oogschaduwpoeders met ultragepigmenteerde kleuren zijn dan weer perfect om je ogen te doen oplichten. De experts van Yves Rocher kozen voor de hydraterende eigenschappen van rijstextract als natuurlijk ingrediënt voor deze oogschaduwpoeders. Zoek je ook nog de nodige accessoires om je look te perfectioneren? Bij Yves Rocher ontdek je alles om je oogverzorging tot in de puntjes af te werken, zoals oogschaduwpenselen, concealerpenselen of puntenslijpers. En met de handige make-upremovers verwijder je 's avonds in een handomdraai je oogmake-up, voor een verzorgde reiniging van je oogleden.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken