Make-up • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Make-up

Filters
  • Aanbiedingen
  • Teint
  • Ogen
  • Lippen
  • Nagels
  • Cleanser & Make-up remover
  • Accessoires
Beste reviews(36)
Bestseller(8)
Nieuw(6)
Kleur
anders(17)rood(10)bruin(22)roze(18)blauw(5)
Toon meer
Categorie
Make-up(54)Outlet(2)Make-up accessoires(2)Gezicht(5)Lichaam & douche(5)
Producttype
Lippenbalsem(1)Nagellak(2)Eyeliner(3)Oogpotlood(3)Oogschaduw(3)
Toon meer
Zone
Lippen(11)Nagels(5)Ogen(12)Teint(11)Wenkbrauwen(2)
Verpakkingstype
Stick(8)Flacon(7)Pompflacon(1)Tube(3)
Textuur
Vloeibaar(9)Crème(8)Poeder(5)Compact(1)Balsem(4)
Collectie
Expert Make-up(44)Foundation Zéro Défaut(1)Hydra Water-Plump(1)Make-up accessoires(11)Bain de Nature(9)
Huidtype
Droge tot zeer droge huid(2)Normale tot gecombineerde huid(2)Elk Huidtype(9)Gecombineerde tot vette huid(3)
Voor wie
Vrouwen(1)
Prijs
Werking
Hydrateren(2)Voeden en herstellen(3)
66 product(en) gevonden
66 product(en) gevonden
Voedende getinte lippenbalsemExpert Make-up

Voedende getinte lippenbalsem

4.8 g (€ 185,42 / 100g)
€ 8,90
Voedende getinte lippenbalsem
Nagellak Laque BotaniqueExpert Make-up

Nagellak Laque Botanique

6 ml (€ 165,00 / 100ml)
€ 9,90
Nagellak Laque Botanique
Lifeproof Eye ShadowExpert Make-up

Lifeproof Eye Shadow

1.4 g (€ 1 421,43 / 100g)
€ 19,90
Lifeproof Eye Shadow
Oogpotlood waterproof - groenExpert Make-up

Oogpotlood waterproof - groen

0.35 g (€ 3 685,72 / 100g)
€ 12,90
Oogpotlood waterproof - groen
Foundation Zéro Défaut - Rosé 300Expert Make-up

Foundation Zéro Défaut - Rosé 300

30 ml (€ 93,00 / 100ml)
€ 27,90
Foundation Zéro Défaut - Rosé 300
Rouge Elixir Satijn 07. Brun gourmandExpert Make-up

Rouge Elixir Satijn 07. Brun gourmand

3.7 g (€ 258,38 / 100g)
€ 9,56€ 23,90-60%
Rouge Elixir Satijn 07. Brun gourmand
Lip Pen Rouge Elixir Brillant 11. Beige nudeExpert Make-up

Lip Pen Rouge Elixir Brillant 11. Beige nude

2.2 g (€ 677,28 / 100g)
€ 14,90
Lip Pen Rouge Elixir Brillant 11. Beige nude
Getinte Hydraterende BB Crème - Medium LightHydra Water-PlumpVochtarme huid

Getinte Hydraterende BB Crème - Medium Light

40 ml (€ 62,25 / 100ml)
€ 24,90
Getinte Hydraterende BB Crème - Medium Light
Express nagellakremover Laque BotaniqueExpert Make-up

Express nagellakremover Laque Botanique

100 ml (€ 9,90 / 100ml)
€ 9,90
Express nagellakremover Laque Botanique
Mascara Intense MétamorphoseExpert Make-up

Mascara Intense Métamorphose

7.8 ml (€ 383,34 / 100ml)
€ 29,90
Mascara Intense Métamorphose
Oogschaduwpalet 4 TintenExpert Make-up

Oogschaduwpalet 4 Tinten

5.9 g (€ 472,89 / 100g)
€ 27,90
Oogschaduwpalet 4 Tinten
Lippenstift Rouge Botanique MatExpert Make-up

Lippenstift Rouge Botanique Mat

3.5 g (€ 682,86 / 100g)
€ 23,90
Lippenstift Rouge Botanique Mat
1+1 Intense Métamorphose MascaraExpert Make-up

1+1 Intense Métamorphose Mascara

€ 29,90€ 59,80-50%
1+1 Intense Métamorphose Mascara
1+1 Mascara Miraculeuse DefinitieExpert Make-up

1+1 Mascara Miraculeuse Definitie

€ 29,90€ 59,80-50%
1+1 Mascara Miraculeuse Definitie
Base Coat Laque BotaniqueExpert Make-up

Base Coat Laque Botanique

6 ml (€ 215,00 / 100ml)
€ 12,90
Base Coat Laque Botanique
Wenkbrauwpotlood - kastanjebruinExpert Make-up

Wenkbrauwpotlood - kastanjebruin

1 g (€ 1 290,00 / 100g)
€ 12,90
Wenkbrauwpotlood - kastanjebruin
Mono oogschaduwExpert Make-up

Mono oogschaduw

2 g (€ 745,00 / 100g)
€ 14,90
Mono oogschaduw
Lippenstift Rouge Botanique MatExpert Make-up

Lippenstift Rouge Botanique Mat

3.5 g (€ 797,15 / 100g)
€ 27,90
Lippenstift Rouge Botanique Mat
Kohlpotlood - bruinExpert Make-up

Kohlpotlood - bruin

1.1 g (€ 536,37 / 100g)
€ 5,90
Kohlpotlood - bruin
Compact tintpoeder Zéro DéfautExpert Make-up

Compact tintpoeder Zéro Défaut

8 g (€ 299,95 / 100g)
€ 23,90
Compact tintpoeder Zéro Défaut
NagelvijlMake-up accessoires

Nagelvijl

€ 7,90
Nagelvijl
Compacte Poederblush CaméliaExpert Make-up

Compacte Poederblush Camélia

3.2 g (€ 559,38 / 100g)
€ 17,90
Compacte Poederblush Camélia
HighlighterExpert Make-up

Highlighter

6 g (€ 498,34 / 100g)
€ 29,90
Highlighter
Foundation Nude de TeintExpert Make-up

Foundation Nude de Teint

30 ml (€ 69,67 / 100ml)
€ 20,90
Foundation Nude de Teint
Rouge Elixir LiplinerExpert Make-up

Rouge Elixir Lipliner

1.1 g (€ 1 263,64 / 100g)
€ 13,90
Rouge Elixir Lipliner
Lippenstift Rouge Botanique SatinExpert Make-up

Lippenstift Rouge Botanique Satin

3.5 g (€ 797,15 / 100g)
€ 27,90
Lippenstift Rouge Botanique Satin
Serumfoundation stralende huidExpert Make-up

Serumfoundation stralende huid

30 ml (€ 116,34 / 100ml)
€ 34,90
Serumfoundation stralende huid
Mascara Waterproof Miraculeuse DéfinitionExpert Make-up

Mascara Waterproof Miraculeuse Définition

7.8 ml (€ 383,34 / 100ml)
€ 29,90
Mascara Waterproof Miraculeuse Définition
BlushkwastMake-up accessoires

Blushkwast

€ 24,90
Blushkwast
1+1 Fixeerpoeder

1+1 Fixeerpoeder

€ 23,90€ 47,80-50%
1+1 Fixeerpoeder
Mascara Essentiel VolumeExpert Make-up

Mascara Essentiel Volume

7.8 ml (€ 255,13 / 100ml)
€ 19,90
Mascara Essentiel Volume
Poriënreducerende matterende foundationExpert Make-up

Poriënreducerende matterende foundation

30 ml (€ 76,34 / 100ml)
€ 22,90
Poriënreducerende matterende foundation
Rouge Elixir GlossExpert Make-up

Rouge Elixir Gloss

7 ml (€ 341,43 / 100ml)
€ 23,90
Rouge Elixir Gloss
OogschaduwpenseelMake-up accessoires

Oogschaduwpenseel

€ 19,90
Oogschaduwpenseel
Vloeibare ConcealerExpert Make-up

Vloeibare Concealer

7 ml (€ 312,86 / 100ml)
€ 21,90
Vloeibare Concealer
Duo Mascara Essentiel Volume Intens ZwartExpert Make-up

Duo Mascara Essentiel Volume Intens Zwart

€ 19,90€ 39,80-50%
Duo Mascara Essentiel Volume Intens Zwart
FoundationpenseelMake-up accessoires

Foundationpenseel

1 pieces
€ 25,90
Foundationpenseel
BronzerExpert Make-up

Bronzer

10 g (€ 299,00 / 100g)
€ 29,90
Bronzer
CamouflagestickExpert Make-up

Camouflagestick

1.4 g (€ 1 135,72 / 100g)
€ 15,90
Camouflagestick
Mascara Miraculeuse DéfinitionExpert Make-up

Mascara Miraculeuse Définition

7.8 ml (€ 383,34 / 100ml)
€ 29,90
Mascara Miraculeuse Définition
Grand Rouge L'Élixir 108. Framboise ProfondExpert Make-up

Grand Rouge L'Élixir 108. Framboise Profond

7 ml (€ 341,43 / 100ml)
€ 23,90
Grand Rouge L'Élixir 108. Framboise Profond
Platte OogschaduwpenseelMake-up accessoires

Platte Oogschaduwpenseel

€ 19,90
Platte Oogschaduwpenseel
Eyeliner penExpert Make-up

Eyeliner pen

0.55 ml (€ 3 254,55 / 100ml)
€ 17,90
Eyeliner pen
FixeerpoederExpert Make-up

Fixeerpoeder

8.5 g (€ 281,18 / 100g)
€ 23,90
Fixeerpoeder
PoederpenseelMake-up accessoires

Poederpenseel

€ 27,90
Poederpenseel
Precisie wenkbrauwpen - askleurigExpert Make-up

Precisie wenkbrauwpen - askleurig

0.09 g (€ 16 555,56 / 100g)
€ 14,90
Precisie wenkbrauwpen - askleurig
Sneldroger voor nagellakExpert Make-up

Sneldroger voor nagellak

5 ml (€ 278,00 / 100ml)
€ 13,90
Sneldroger voor nagellak
48 uur WenkbrauwgelExpert Make-up

48 uur Wenkbrauwgel

4 ml (€ 447,50 / 100ml)
€ 17,90
48 uur Wenkbrauwgel

Schoonheidsproducten en make-up voor een stralende, frisse look

Ben je op zoek naar make-up om een perfecte look te realiseren? In het assortiment van Yves Rocher vind je make-up voor een uitgebreide schoonheidsbehandeling. Met de producten van Yves Rocher zorg je voor een frisse, natuurlijke look met hoogstaande verzorgingsproducten. Voor een heerlijke beautyroutine kies je ‘s morgens voor make-up om een mooie basis voor je gezicht te creëren. Denk bijvoorbeeld aan primer, foundation en color corrector tegen blauwachtige kringen. Maak je look verder af met schoonheidsproducten voor je ogen en lippen, zoals mascara, oogschaduw en lippenbalsem. De experts van Yves Rocher zorgen voor een unieke formule met natuurlijke ingrediënten voor jouw schoonheidsproducten, zodat je verzekerd bent van een diepgaande en hydraterende verzorging. Zo heeft de verhelderende primer een formule verrijkt met rijstextract om de zuurstoftoevoer in de huid te stimuleren, voor een ware schoonheidsbehandeling. De color corrector is dan weer verrijkt met verzachtende katoenolie, zodat zelfs de gevoelige huid diepgaand verzorgd wordt. Werk je look af met een intens zwarte mascara op basis van bamboevezels. Welk schoonheidsproduct je ook verkiest, bij Yves Rocher ben je steeds verzekerd van make-up met actieve werkstoffen voor een complete verzorging van je huid.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken