Haarverzorging Zonder sulfaten en Zonder siliconen • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Haar

Filters
  • Aanbiedingen
  • Type product
  • Haartype
  • Behoeften
  • Sets
Beste reviews(71)
Bestseller(15)
Producttype
Shampoo(40)Composities en sets(21)Conditioner(15)Serum of verzorging zonder uit te spoelen(10)Behandeling(7)
Toon meer
Haartype
Roos(1)Futloos haar, haaruitval(9)Droog haar(17)Krullen(5)Zeer droog of beschadigd haar(11)
Toon meer
Werking
Anti-haaruitval en anti-roos(7)Herstellen(15)Voeden en herstellen(1)Krullen verstevigen(3)Glans boosten(21)
Toon meer
Verpakkingstype
Eco-Navulling(6)Voordeelverpakking(4)Reisformaat(8)Geconcentreerd(2)Bar(8)
Textuur
Gel(14)Crème(23)Bar(3)Olie(1)Mist, water en lotion(7)
Toon meer
Categorie
Haar(65)Discovery Kits(5)Lichaam & douche(11)Outlet(1)
Collectie
Plantaardige Haarverzorging(59)Monoï(5)I Love My Planet(9)Bain de Nature(9)Deodorant en anti-transpirant(1)
Toon meer
Geur
Monoï(2)Kokosnoot(1)Vanille(1)Wilde Algen(1)Argan en Roos(2)
Toon meer
Zone
Lichaam(9)Haar(6)Handen(1)
Geur
Monoï(2)Argan en Roos(3)Kokosnoot(2)Vanille(2)Wilde Algen(1)
Toon meer
Prijs
82 product(en) gevonden
82 product(en) gevonden
Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Stimulerende shampoo

300 ml (€ 2,67 / 100ml)
€ 7,99
Stimulerende shampoo
Intensieve haarverdikkende behandelingPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Intensieve haarverdikkende behandeling

195 ml (€ 12,82 / 100ml)
€ 24,99
Intensieve haarverdikkende behandeling
Herstellend serum voor de hoofdhuidPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Herstellend serum voor de hoofdhuid

50 ml
€ 19,99
Herstellend serum voor de hoofdhuid
Eco-Navulling Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Eco-Navulling Stimulerende shampoo

600 ml (€ 2,17 / 100ml)
€ 12,99
Eco-Navulling Stimulerende shampoo
Eco-Navulling anti-roos shampooPlantaardige HaarverzorgingHoofdhuid met roos

Eco-Navulling anti-roos shampoo

600 ml
€ 12,99
Eco-Navulling anti-roos shampoo
Sulfaatvrije Herstellende ShampooPlantaardige Haarverzorging

Sulfaatvrije Herstellende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Herstellende Shampoo
Haarverzorgingsset – Anti-HaaruitvalPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Haarverzorgingsset – Anti-Haaruitval

€ 12,99€ 16,98-23%
Haarverzorgingsset – Anti-Haaruitval
Botanische HaarbalsemPlantaardige Haarverzorging

Botanische Haarbalsem

150 ml (€ 4,66 / 100ml)
€ 6,99€ 9,99-30%
Botanische Haarbalsem
KrullenshampooPlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullenshampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Krullenshampoo
Anti-pluis BalsemPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Anti-pluis Balsem

150 ml (€ 8,00 / 100ml)
€ 11,99
Anti-pluis Balsem
Eco-navulling Herstellende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Eco-navulling Herstellende Shampoo

600 ml (€ 2,17 / 100ml)
€ 12,99
Eco-navulling Herstellende Shampoo
Voedende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Voedende Shampoo
Zijdezacht ShampooPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Zijdezacht Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Zijdezacht Shampoo
Zijdezacht ConditionerPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Zijdezacht Conditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Zijdezacht Conditioner
Herstellende Conditioner Anti-haarbreukPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende Conditioner Anti-haarbreuk

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Herstellende Conditioner Anti-haarbreuk
Versterkende Anti-haaruitval Shampoo DuoPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Versterkende Anti-haaruitval Shampoo Duo

€ 12,99€ 15,98-19%
Versterkende Anti-haaruitval Shampoo Duo
Herstellende ShampooPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende Shampoo

300 ml (€ 2,67 / 100ml)
€ 7,99
Herstellende Shampoo
3-in-1 Hydraterend Haarmasker MonoïMonoï

3-in-1 Hydraterend Haarmasker Monoï

250 ml (€ 5,20 / 100ml)
€ 12,99
3-in-1 Hydraterend Haarmasker Monoï
Purifying ShampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Purifying Shampoo
Haarverzorgingsset – VolumePlantaardige HaarverzorgingDun haar

Haarverzorgingsset – Volume

€ 9,99€ 12,98-23%
Haarverzorgingsset – Volume
Stimulerende shampooPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Stimulerende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Stimulerende shampoo
KrullenconditionerPlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullenconditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Krullenconditioner
Herstellende & Verzorgende HaarspoelingPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Herstellende & Verzorgende Haarspoeling

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Herstellende & Verzorgende Haarspoeling
Anti-Haaruitval SetPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Anti-Haaruitval Set

€ 34,99€ 41,97-17%
Anti-Haaruitval Set
Monoï HaarsetMonoï

Monoï Haarset

€ 12,99€ 17,98-28%
Monoï Haarset
Sulfaatvrije Kleurbeschermende ShampooPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Kleurbeschermende Shampoo
Haarverzorgingsset – HerstelPlantaardige Haarverzorging

Haarverzorgingsset – Herstel

€ 12,99€ 16,98-23%
Haarverzorgingsset – Herstel
Kleur Beschermend DuoPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Kleur Beschermend Duo

€ 9,99€ 12,98-23%
Kleur Beschermend Duo
Herstel & Bescherming Intensief RitueelPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstel & Bescherming Intensief Ritueel

€ 22,99€ 32,97-30%
Herstel & Bescherming Intensief Ritueel
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï

Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & HaarMonoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar

100 ml (€ 4,99 / 100ml)
€ 4,99
Monoï Geconcentreerde Douchegel Lichaam & Haar
Eco-navulling Purifying Detox ShampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Eco-navulling Purifying Detox Shampoo

600 ml (€ 1,67 / 100ml)
€ 9,99
Eco-navulling Purifying Detox Shampoo
Intens Herstellend MaskerPlantaardige Haarverzorging

Intens Herstellend Masker

200 ml (€ 3,15 / 100ml)
€ 6,29€ 8,99-30%
Intens Herstellend Masker
Eco-navulling Zachte ShampooPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Eco-navulling Zachte Shampoo

600 ml (€ 1,67 / 100ml)
€ 9,99
Eco-navulling Zachte Shampoo
Shampoobar - voedingI Love My Planet

Shampoobar - voeding

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - voeding
Versterkende conditionerPlantaardige HaarverzorgingHaaruitval

Versterkende conditioner

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Versterkende conditioner
Herstellende shampooPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Herstellende shampoo
Voedende shampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende shampoo

100 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 3,50
Voedende shampoo
Purifying hoofdhuidmaskerPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying hoofdhuidmasker

200 ml (€ 6,50 / 100ml)
€ 12,99
Purifying hoofdhuidmasker
Herstel HaarritueelPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstel Haarritueel

€ 30,99€ 36,97-16%
Herstel Haarritueel
Eco-navulling Voedende ShampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Eco-navulling Voedende Shampoo

600 ml (€ 1,67 / 100ml)
€ 9,99
Eco-navulling Voedende Shampoo
Duo Volume ShampooPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Duo Volume Shampoo

€ 9,99€ 11,98-17%
Duo Volume Shampoo
Intens Voedende VerzorgingscrèmePlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedende Verzorgingscrème

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Intens Voedende Verzorgingscrème
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar KokosnootBain de Nature

Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Kokosnoot

100 ml (€ 10,99 / 100ml)
€ 10,99
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Kokosnoot
Intens Voedende CrèmeshampooPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedende Crèmeshampoo

250 ml (€ 2,80 / 100ml)
€ 6,99
Intens Voedende Crèmeshampoo
Voedende Shampoo DuoPlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Voedende Shampoo Duo

€ 9,99€ 11,98-17%
Voedende Shampoo Duo
Glansbeschermend MaskerPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Glansbeschermend Masker

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Glansbeschermend Masker
Kleur Beschermende Shampoo DuoPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Kleur Beschermende Shampoo Duo

€ 9,99€ 11,98-17%
Kleur Beschermende Shampoo Duo
Haarherstel DuoPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Haarherstel Duo

€ 12,99€ 15,98-19%
Haarherstel Duo

Haarverzorging: glanzend haar in drie stappen

Glanzend haar staat hoog op je wensenlijstje wanneer je een haarverzorging kiest. En nog beter wordt het wanneer een shampoo zacht is voor je haar én voor het milieu. Het citrusextract in de Glansshampoo maakt je haarschubben glad zodat je coupe meer licht reflecteert en glans krijgt. Bovendien houdt vitamine E het haar mee stralend. Voor een glansrijk succes vervolg je je haarverzorging met de Intense Glansconditioner. Voel hoe de olie van de stralende calendula of goudsbloem je haar ontklit en nog gladder maakt. Ideaal wanneer het zomerweer of de gure wind je haar geteisterd hebben. Voel hoe de crème smelt op je hoofdhuid en de biologische bestanddelen je haren mild verzorgen. Vervang je conditioner regelmatig door een masker voor beschadigd haar. Zoals het Herstellend 2-in-1 balsemmasker met jojoba-olie, bijvoorbeeld. Jojoba staat bekend als 'het goud van de woestijn' en herstelt je haarvezels dankzij de plantaardige vetzuren. Ten slotte werk je je haarverzorging af met een haarspray. Met de Haarolie Monoi De Tahiti slaag je met glans in die nonchalante strandlook. De combinatie van de zilte spray en de zomerse geur geven je die glanzende losse krullen waarmee je iedereen betovert op een strandfeestje. 

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken