Haarverzorging Zonder sulfaten en Zonder siliconen • Yves Rocher - Page n°2 • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Haar

Filters
  • Aanbiedingen
  • Type product
  • Haartype
  • Behoeften
  • Sets
Beste reviews(71)
Bestseller(15)
Producttype
Shampoo(40)Composities en sets(21)Conditioner(15)Serum of verzorging zonder uit te spoelen(10)Masker(6)
Toon meer
Haartype
Futloos haar, haaruitval(9)Roos(1)Droog haar(17)Krullen(5)Vet haar(5)
Toon meer
Werking
Anti-haaruitval en anti-roos(7)Herstellen(15)Glans boosten(21)Krullen verstevigen(3)Zuiveren en Detoxen(5)
Toon meer
Verpakkingstype
Eco-Navulling(6)Voordeelverpakking(4)Geconcentreerd(2)Reisformaat(8)Bar(8)
Textuur
Gel(14)Crème(23)Mist, water en lotion(7)Bar(3)Olie(1)
Toon meer
Categorie
Haar(65)Discovery Kits(5)Lichaam & douche(11)Outlet(1)
Collectie
Plantaardige Haarverzorging(59)Monoï(5)I Love My Planet(9)Bain de Nature(9)Deodorant en anti-transpirant(1)
Toon meer
Geur
Monoï(2)Argan en Roos(3)Kokosnoot(2)Vanille(2)Wilde Algen(1)
Toon meer
Geur
Monoï(2)Kokosnoot(1)Vanille(1)Wilde Algen(1)Argan en Roos(2)
Toon meer
Zone
Lichaam(9)Haar(6)Handen(1)
Prijs
82 product(en) gevonden
82 product(en) gevonden
Kleur Beschermende Shampoo DuoPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Kleur Beschermende Shampoo Duo

€ 9,99€ 11,98-17%
Kleur Beschermende Shampoo Duo
Shampoobar - voedingI Love My Planet

Shampoobar - voeding

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - voeding
Haarherstel DuoPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Haarherstel Duo

€ 12,99€ 15,98-19%
Haarherstel Duo
Beschermende Conditioner voor Gekleurd HaarPlantaardige HaarverzorgingGekleurd haar

Beschermende Conditioner voor Gekleurd Haar

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Beschermende Conditioner voor Gekleurd Haar
Hittebeschermend Restructurerend SprayPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Hittebeschermend Restructurerend Spray

100 ml (€ 11,99 / 100ml)
€ 11,99
Hittebeschermend Restructurerend Spray
KrullencrèmePlantaardige HaarverzorgingKrullend haar

Krullencrème

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Krullencrème
Purifying ConditionerPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Purifying Conditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Purifying Conditioner
Shampoobar - glansI Love My Planet

Shampoobar - glans

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - glans
Shampoobar - zuiverheidI Love My Planet

Shampoobar - zuiverheid

60 g (€ 13,32 / 100g)
€ 7,99
Shampoobar - zuiverheid
Vaste Voedende SetI Love My PlanetDroog haar

Vaste Voedende Set

€ 16,98
Vaste Voedende Set
Herstellend MaskerPlantaardige HaarverzorgingBeschadigd haar

Herstellend Masker

200 ml (€ 4,50 / 100ml)
€ 8,99
Herstellend Masker
ConditionerbarI Love My Planet

Conditionerbar

50 g (€ 17,98 / 100g)
€ 8,99
Conditionerbar
Olie voor Lichaam & Haar met ArganBain de Nature

Olie voor Lichaam & Haar met Argan

100 ml (€ 13,99 / 100ml)
€ 13,99
Olie voor Lichaam & Haar met Argan
Intens Voedende VerzorgingscrèmePlantaardige HaarverzorgingDroog haar

Intens Voedende Verzorgingscrème

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Intens Voedende Verzorgingscrème
Warmtebeschermende anti-pluis vloeistofPlantaardige HaarverzorgingPluizig haar

Warmtebeschermende anti-pluis vloeistof

100 ml (€ 9,99 / 100ml)
€ 9,99
Warmtebeschermende anti-pluis vloeistof
Stijl & Zijdezacht ShampooPlantaardige HaarverzorgingPluizig haar

Stijl & Zijdezacht Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Stijl & Zijdezacht Shampoo
Reinigende droogshampooPlantaardige HaarverzorgingVet haar

Reinigende droogshampoo

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Reinigende droogshampoo
Anti-klittenspray expressPlantaardige HaarverzorgingNormaal haar

Anti-klittenspray express

150 ml (€ 6,66 / 100ml)
€ 9,99
Anti-klittenspray express
Sulfaatvrije Verhelderende Paarse ShampooPlantaardige HaarverzorgingBlond haar

Sulfaatvrije Verhelderende Paarse Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Sulfaatvrije Verhelderende Paarse Shampoo
Milde Shampoobar + Doosje voor Vaste CosmeticaI Love My PlanetNormaal haar

Milde Shampoobar + Doosje voor Vaste Cosmetica

€ 12,98
Milde Shampoobar + Doosje voor Vaste Cosmetica
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar BourbonvanilleBain de Nature

Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Bourbonvanille

100 ml (€ 10,99 / 100ml)
€ 10,99
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Bourbonvanille
Voedende Shampoobar + Doosje voor Vaste CosmeticaI Love My PlanetDroog haar

Voedende Shampoobar + Doosje voor Vaste Cosmetica

€ 12,98
Voedende Shampoobar + Doosje voor Vaste Cosmetica
Volume ShampooPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Volume Shampoo

300 ml (€ 2,00 / 100ml)
€ 5,99
Volume Shampoo
Volume ConditionerPlantaardige HaarverzorgingDun haar

Volume Conditioner

200 ml (€ 3,50 / 100ml)
€ 6,99
Volume Conditioner
Doos voor cosmeticabarsI Love My Planet

Doos voor cosmeticabars

€ 4,99
Doos voor cosmeticabars
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Wilde Algen & ZeevenkelBain de Nature

Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Wilde Algen & Zeevenkel

100 ml (€ 10,99 / 100ml)
€ 10,99
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Wilde Algen & Zeevenkel
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Argan & RozenblaadjesBain de Nature

Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Argan & Rozenblaadjes

100 ml (€ 10,99 / 100ml)
€ 10,99
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Argan & Rozenblaadjes
Set Complete LichaamsverzorgingDeodorant en anti-transpirant,Plantaardige Haarverzorging,Plantaardige Lichaamsverzorging,Bain de Nature

Set Complete Lichaamsverzorging

€ 25,99€ 36,78-29%
Set Complete Lichaamsverzorging
Monoï Essentieel SetMonoï

Monoï Essentieel Set

€ 9,99€ 11,97-17%
Monoï Essentieel Set
Monoï Lichaams- & HandverzorgingsritueelMonoï

Monoï Lichaams- & Handverzorgingsritueel

€ 17,99€ 22,97-22%
Monoï Lichaams- & Handverzorgingsritueel
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Framboos & PepermuntBain de Nature

Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Framboos & Pepermunt

100 ml (€ 10,99 / 100ml)
€ 10,99
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Framboos & Pepermunt
Vaste Cosmetica-collectie

Vaste Cosmetica-collectie

1 pieces
€ 10,49€ 14,99-30%
Vaste Cosmetica-collectie
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Mango & KorianderBain de Nature

Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Mango & Koriander

100 ml (€ 10,99 / 100ml)
€ 10,99
Geparfumeerde Spray voor Lichaam & Haar Mango & Koriander
Duo Douche – Vanille & KokosnootBain de Nature

Duo Douche – Vanille & Kokosnoot

€ 8,99€ 9,98-10%
Duo Douche – Vanille & Kokosnoot
Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken