Gezichtsverzorging - Onze producten gezichtsverzorgingen • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Gezicht

Filters
  • Dagcrème
  • Nachtcrème
  • Cleanser & Make-up remover
  • Scrub en masker
  • Serum en kuur
  • Oog- & lipverzorging
Beste reviews(99)
Bestseller(35)
Nieuw(1)
Huidtype
Elk Huidtype(67)Droge tot zeer droge huid(9)Normale tot gecombineerde huid(13)Gevoelige huid(7)Gecombineerde tot vette huid(16)
Toon meer
Werking
Make-up verwijderen(11)Anti-Aging(32)Glad maken(26)Hydrateren(30)Verfrissen en Revitaliseren(1)
Toon meer
Collectie
Pure Algue(14)Pur Bleuet(3)Riche Crème(16)Hydra Water-Plump(20)Anti-Âge Global(23)
Toon meer
Producttype
Make-up remover(11)Oogcontourcrème(11)Dagcrème(32)Nachtcrème(12)Zonbescherming(1)
Toon meer
Verpakkingstype
Pot(21)Voordeelverpakking(4)Reisformaat(3)Tube(24)Flacon(22)
Toon meer
Textuur
Peeling of scrub(1)Crème(38)Mist, water en lotion(2)Vloeibaar(25)Olie(7)
Toon meer
Beschermingsfactor
SPF 50+(2)
Categorie
Gezicht(127)Discovery Kits(1)Lichaam & douche(4)Outlet(2)
134 product(en) gevonden
134 product(en) gevonden
Herstellende VerzorgingRiche CrèmeRijpe huid

Herstellende Verzorging

75 ml (€ 63,87 / 100ml)
€ 47,90
Herstellende Verzorging
Intens Hydraterende Verzorgingscrème - Dag en NachtHydra Water-PlumpVochtarme huid

Intens Hydraterende Verzorgingscrème - Dag en Nacht

75 ml (€ 37,20 / 100ml)
€ 27,90
Intens Hydraterende Verzorgingscrème - Dag en Nacht
De Ultieme Herstellende Verzorging - Dag en NachtAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

De Ultieme Herstellende Verzorging - Dag en Nacht

75 ml (€ 90,54 / 100ml)
€ 67,90
De Ultieme Herstellende Verzorging - Dag en Nacht
Intense Anti-rimpel verzorgingLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Intense Anti-rimpel verzorging

75 ml (€ 66,54 / 100ml)
€ 49,90
Intense Anti-rimpel verzorging
Zachte scrubPure AlgueAlle huidtypes

Zachte scrub

75 ml (€ 14,66 / 100ml)
€ 10,99
Zachte scrub
Express Make-up RemoverPur BleuetAlle huidtypes

Express Make-up Remover

200 ml (€ 5,00 / 100ml)
€ 9,99
Express Make-up Remover
1+1 Weldadige Anti-Rimpel OogcrèmeRiche CrèmeRijpe huid

1+1 Weldadige Anti-Rimpel Oogcrème

€ 29,90€ 59,80-50%
1+1 Weldadige Anti-Rimpel Oogcrème
1+1 Weldadige Anti-Rimpel DagcrèmeRiche CrèmeRijpe huid

1+1 Weldadige Anti-Rimpel Dagcrème

€ 39,90€ 79,80-50%
1+1 Weldadige Anti-Rimpel Dagcrème
Kalmerende reinigingsoliePure Algue

Kalmerende reinigingsolie

150 ml (€ 8,66 / 100ml)
€ 12,99
Kalmerende reinigingsolie
Hydraterend SOS-maskerHydra Végétal

Hydraterend SOS-masker

75 ml (€ 10,62 / 100ml)
€ 7,96€ 19,90-60%
Hydraterend SOS-masker
1+1 Intensieve Hydratatieverzorging Hydra Water-Plump 75 mlHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Intensieve Hydratatieverzorging Hydra Water-Plump 75 ml

€ 27,90€ 55,80-50%
1+1 Intensieve Hydratatieverzorging Hydra Water-Plump 75 ml
Verstevigende Anti-rimpel dagcrèmeLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Verstevigende Anti-rimpel dagcrème

50 ml (€ 79,80 / 100ml)
€ 39,90
Verstevigende Anti-rimpel dagcrème
1+1 Weldadige Anti-Rimpel NachtcrèmeRiche CrèmeRijpe huid

1+1 Weldadige Anti-Rimpel Nachtcrème

€ 39,90€ 79,80-50%
1+1 Weldadige Anti-Rimpel Nachtcrème
Weldadige Anti-Rimpel DagcrèmeRiche CrèmeRijpe huid

Weldadige Anti-Rimpel Dagcrème

50 ml (€ 79,80 / 100ml)
€ 39,90
Weldadige Anti-Rimpel Dagcrème
Verfrissende reinigingsgelPure AlgueAlle huidtypes

Verfrissende reinigingsgel

390 ml (€ 2,44 / 100ml)
€ 9,50€ 11,99-21%
Verfrissende reinigingsgel
Hydraterend micellair waterPure AlgueNormale tot gemengde huid

Hydraterend micellair water

200 ml (€ 3,00 / 100ml)
€ 5,99€ 7,99-25%
Hydraterend micellair water
Herstellende verzorging dag & nachtPure Calendula

Herstellende verzorging dag & nacht

50 ml (€ 29,80 / 100ml)
€ 14,90
Herstellende verzorging dag & nacht
1+1 Dorstlessende GelcrèmeHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Dorstlessende Gelcrème

€ 21,90€ 43,80-50%
1+1 Dorstlessende Gelcrème
2 fasen herstellend nachtconcentraat - Anti-Âge GlobalAnti-Âge Global

2 fasen herstellend nachtconcentraat - Anti-Âge Global

30 ml (€ 87,87 / 100ml)
€ 26,36€ 65,90-60%
2 fasen herstellend nachtconcentraat - Anti-Âge Global
Het Absolute Radiance Micro-SerumAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

Het Absolute Radiance Micro-Serum

30 ml (€ 226,34 / 100ml)
€ 67,90
Het Absolute Radiance Micro-Serum
Verfrissende OogverzorgingHydra Water-PlumpVochtarme huid

Verfrissende Oogverzorging

15 ml (€ 132,67 / 100ml)
€ 19,90
Verfrissende Oogverzorging
Zachte Make-up RemoverPur BleuetGevoelige huid

Zachte Make-up Remover

100 ml (€ 5,99 / 100ml)
€ 5,99
Zachte Make-up Remover
1+1 Intense Anti-rimpel verzorgingLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

1+1 Intense Anti-rimpel verzorging

€ 49,90€ 99,80-50%
1+1 Intense Anti-rimpel verzorging
1+1 Geconcentreerd HydratatieserumHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Geconcentreerd Hydratatieserum

€ 25,90€ 51,80-50%
1+1 Geconcentreerd Hydratatieserum
1+1 Verzachtende Rijke CrèmeHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Verzachtende Rijke Crème

€ 21,90€ 43,80-50%
1+1 Verzachtende Rijke Crème
Anti-Aging Gezichtsverzorging SPF 50Zonneproducten

Anti-Aging Gezichtsverzorging SPF 50

40 ml (€ 79,75 / 100ml)
€ 31,90
Anti-Aging Gezichtsverzorging SPF 50
Perfectionerende Gel-CrèmeSebo Active ClearNormale tot vette huid

Perfectionerende Gel-Crème

50 ml (€ 43,80 / 100ml)
€ 21,90
Perfectionerende Gel-Crème
1+1 Serum met een Olie-Infusie van RozenRiche CrèmeRijpe huid

1+1 Serum met een Olie-Infusie van Rozen

€ 44,90€ 89,80-50%
1+1 Serum met een Olie-Infusie van Rozen
Essentiële Uitstralingsvernieuwende  LotionAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

Essentiële Uitstralingsvernieuwende Lotion

122 ml (€ 26,15 / 100ml)
€ 31,90
Essentiële Uitstralingsvernieuwende Lotion
1+1 Hydra Water-Plump MaskerHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Hydra Water-Plump Masker

€ 19,90€ 39,80-50%
1+1 Hydra Water-Plump Masker
Anti-rimpel- en anti-wallen oogverzorgingLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Anti-rimpel- en anti-wallen oogverzorging

14 ml (€ 249,29 / 100ml)
€ 34,90
Anti-rimpel- en anti-wallen oogverzorging
1+1 Corrigerende Comfort Nachtcrème - Alle Huidtypes 50 mlAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

1+1 Corrigerende Comfort Nachtcrème - Alle Huidtypes 50 ml

€ 56,90€ 113,80-50%
1+1 Corrigerende Comfort Nachtcrème - Alle Huidtypes 50 ml
Zachte verzorging voor gezicht & lichaamPure Camomille

Zachte verzorging voor gezicht & lichaam

125 ml (€ 7,92 / 100ml)
€ 9,90
Zachte verzorging voor gezicht & lichaam
1+1 Dagcrème voor een stralende huidRiche CrèmeRijpe huid

1+1 Dagcrème voor een stralende huid

€ 41,90€ 83,80-50%
1+1 Dagcrème voor een stralende huid
1+1 Crème Booster ÉclatGlow EnergieDoffe huid

1+1 Crème Booster Éclat

€ 35,90€ 71,80-50%
1+1 Crème Booster Éclat
Anti-rimpel en liftend serumLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Anti-rimpel en liftend serum

30 ml (€ 153,00 / 100ml)
€ 45,90
Anti-rimpel en liftend serum
Weldadige Anti-Rimpel OogcrèmeRiche CrèmeRijpe huid

Weldadige Anti-Rimpel Oogcrème

14 ml (€ 213,58 / 100ml)
€ 29,90
Weldadige Anti-Rimpel Oogcrème
Oogverzorging wallenGlow EnergieDoffe huid

Oogverzorging wallen

15 ml (€ 199,34 / 100ml)
€ 29,90
Oogverzorging wallen
Serum voor een stralende huidGlow EnergieDoffe huid

Serum voor een stralende huid

30 ml (€ 143,00 / 100ml)
€ 42,90
Serum voor een stralende huid
1+1 Hydra Water-Plump Verfrissende OogverzorgingHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Hydra Water-Plump Verfrissende Oogverzorging

€ 19,90€ 39,80-50%
1+1 Hydra Water-Plump Verfrissende Oogverzorging
Anti-aging supra essence - Anti-Âge GlobalAnti-Âge Global

Anti-aging supra essence - Anti-Âge Global

50 ml (€ 52,72 / 100ml)
€ 26,36€ 65,90-60%
Anti-aging supra essence - Anti-Âge Global
1+1 Anti-rimpel Anti-wallen oogcontourcrèmeLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

1+1 Anti-rimpel Anti-wallen oogcontourcrème

€ 34,90€ 69,80-50%
1+1 Anti-rimpel Anti-wallen oogcontourcrème
1+1 Global Anti-Age Verhelderende OogverzorgingAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

1+1 Global Anti-Age Verhelderende Oogverzorging

€ 46,90€ 93,80-50%
1+1 Global Anti-Age Verhelderende Oogverzorging
1+1 Het Absolute Radiance Micro-SerumAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

1+1 Het Absolute Radiance Micro-Serum

€ 67,90€ 135,80-50%
1+1 Het Absolute Radiance Micro-Serum
Boostercrème voor een stralende huidGlow EnergieDoffe huid

Boostercrème voor een stralende huid

50 ml (€ 71,80 / 100ml)
€ 35,90
Boostercrème voor een stralende huid
Hydra Ritueel - Ogen & GezichtHydra Water-PlumpVochtarme huid

Hydra Ritueel - Ogen & Gezicht

€ 26,99€ 51,80-48%
Hydra Ritueel - Ogen & Gezicht
Zuiverende reinigingsgelPure MentheGemengde tot vette huid / onzuiverheden

Zuiverende reinigingsgel

390 ml (€ 3,08 / 100ml)
€ 11,99
Zuiverende reinigingsgel
1+1 Glow Energie Anti-Donkere Kringen OogverzorgingGlow EnergieDoffe huid

1+1 Glow Energie Anti-Donkere Kringen Oogverzorging

€ 29,90€ 59,80-50%
1+1 Glow Energie Anti-Donkere Kringen Oogverzorging

Voel je puur natuur met een plantaardige gezichtscrème

Straal jij dankzij je naturelle look? Accentueer je natuurlijke schoonheid dan met een gezichtscrème. Verzorg je gelaat bij voorkeur in drie stappen. Smeer ten eerste elke avond een herstellende nachtcrème. Onderzoekers van de Universiteit van Stockholm bewezen wat we al lang wisten: een schoonheidsslaapje maakt je gezicht aantrekkelijker voor anderen. Tip: versterk die acht uur slaap met een verzorgende gezichtscrème zoals Sleeping Care. Voel de weldadige textuur van de herstellende Aphloia-plant en draai je nog een keertje om, Schone Slaapster. Ten tweede bescherm je anno 2020 je huid best met een serum voor je gezicht. Geef fijn stof en andere vervuiling geen kans met een beschermende gezichtscrème zoals de Double Action Essence Repair + Anti-pollution. Zo zie je er ook aan het einde van de werkdag of een dagje in de stad zo fris uit als een hoentje. Ten derde is een gezichtscrème tegen de zon een prima idee. Want zelfs in de winter bereiken UV-stralen onze huid, hoe fijn dat winterzonnetje ook voelt. Een dagcrème met zonnefactor voelt bovendien heerlijk luchtig aan. Wist je trouwens dat de Hydraterende En Beschermende Crème SPF20 edulis bevat? Die plant houdt water vast in zijn bladeren en doet hetzelfde voor jouw frisse gezicht.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken