Huidtype - Yves Rocher Nederland
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Huidtype

 
Beste reviews(38)
Bestseller(12)
Collectie
Riche Crème(10)Lift Pro-Collagène(8)Glow Energie(4)Anti-Âge Global(8)Zonneproducten(1)
Toon meer
Werking
Anti-Aging(20)Glad maken(12)Verstevigen en liften(6)Beschermen(1)Hydrateren(10)
Toon meer
Verpakkingstype
Pot(8)Reisformaat(1)Tube(9)Pompflacon(1)Flacon(4)
Producttype
Dagcrème(15)Nachtcrème(7)Zonbescherming(1)Composities en sets(25)Serum of kuur(12)
Toon meer
Prijs
Beschermingsfactor
SPF 50+(1)
Huidtype
Droge tot zeer droge huid(6)Elk Huidtype(24)Gecombineerde tot vette huid(6)Onvolmaakte huid(5)Gevoelige huid(1)
Toon meer
Textuur
Crème(17)Gel(13)Vloeibaar(8)Mist, water en lotion(1)Balsem(3)
Toon meer
Categorie
Gezicht(52)Lichaam & douche(2)Outlet(1)
55 product(en) gevonden
55 product(en) gevonden
Herstellende VerzorgingRiche CrèmeRijpe huid

Herstellende Verzorging

75 ml (€ 63,87 / 100ml)
€ 47,90
Herstellende Verzorging
Intense Anti-rimpel verzorgingLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Intense Anti-rimpel verzorging

75 ml (€ 66,54 / 100ml)
€ 49,90
Intense Anti-rimpel verzorging
1+1 Intensieve Hydratatieverzorging Hydra Water-Plump 75 mlHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Intensieve Hydratatieverzorging Hydra Water-Plump 75 ml

€ 27,90€ 55,80-50%
1+1 Intensieve Hydratatieverzorging Hydra Water-Plump 75 ml
1+1 Geconcentreerd HydratatieserumHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Geconcentreerd Hydratatieserum

€ 25,90€ 51,80-50%
1+1 Geconcentreerd Hydratatieserum
Weldadige Anti-Rimpel DagcrèmeRiche CrèmeRijpe huid

Weldadige Anti-Rimpel Dagcrème

50 ml (€ 79,80 / 100ml)
€ 39,90
Weldadige Anti-Rimpel Dagcrème
Verstevigende Anti-rimpel dagcrèmeLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Verstevigende Anti-rimpel dagcrème

50 ml (€ 79,80 / 100ml)
€ 39,90
Verstevigende Anti-rimpel dagcrème
1+1 Verzachtende Rijke CrèmeHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Verzachtende Rijke Crème

€ 21,90€ 43,80-50%
1+1 Verzachtende Rijke Crème
1+1 Crème Booster ÉclatGlow EnergieDoffe huid

1+1 Crème Booster Éclat

€ 35,90€ 71,80-50%
1+1 Crème Booster Éclat
Perfectionerende Gel-CrèmeSebo Active ClearNormale tot vette huid

Perfectionerende Gel-Crème

50 ml (€ 43,80 / 100ml)
€ 21,90
Perfectionerende Gel-Crème
2 fasen herstellend nachtconcentraat - Anti-Âge GlobalAnti-Âge Global

2 fasen herstellend nachtconcentraat - Anti-Âge Global

30 ml (€ 87,87 / 100ml)
€ 26,36€ 65,90-60%
2 fasen herstellend nachtconcentraat - Anti-Âge Global
Anti-Aging Gezichtsverzorging SPF 50Zonneproducten

Anti-Aging Gezichtsverzorging SPF 50

40 ml (€ 79,75 / 100ml)
€ 31,90
Anti-Aging Gezichtsverzorging SPF 50
Anti-rimpel- en anti-wallen oogverzorgingLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Anti-rimpel- en anti-wallen oogverzorging

14 ml (€ 249,29 / 100ml)
€ 34,90
Anti-rimpel- en anti-wallen oogverzorging
1+1 Corrigerende Comfort Nachtcrème - Alle Huidtypes 50 mlAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

1+1 Corrigerende Comfort Nachtcrème - Alle Huidtypes 50 ml

€ 56,90€ 113,80-50%
1+1 Corrigerende Comfort Nachtcrème - Alle Huidtypes 50 ml
1+1 Bouclier UV Multi-Protection SPF 50+Glow EnergieDoffe huid

1+1 Bouclier UV Multi-Protection SPF 50+

€ 32,90€ 65,80-50%
1+1 Bouclier UV Multi-Protection SPF 50+
1+1 Hydra Water-Plump MaskerHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Hydra Water-Plump Masker

€ 19,90€ 39,80-50%
1+1 Hydra Water-Plump Masker
Anti-rimpel en liftend serumLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Anti-rimpel en liftend serum

30 ml (€ 153,00 / 100ml)
€ 45,90
Anti-rimpel en liftend serum
1+1 Hydra Water-Plump Verfrissende OogverzorgingHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Hydra Water-Plump Verfrissende Oogverzorging

€ 19,90€ 39,80-50%
1+1 Hydra Water-Plump Verfrissende Oogverzorging
Weldadige Anti-Rimpel OogcrèmeRiche CrèmeRijpe huid

Weldadige Anti-Rimpel Oogcrème

14 ml (€ 213,58 / 100ml)
€ 29,90
Weldadige Anti-Rimpel Oogcrème
1+1 Het Absolute Radiance Micro-SerumAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

1+1 Het Absolute Radiance Micro-Serum

€ 67,90€ 135,80-50%
1+1 Het Absolute Radiance Micro-Serum
1+1 Glow Energie Anti-Donkere Kringen OogverzorgingGlow EnergieDoffe huid

1+1 Glow Energie Anti-Donkere Kringen Oogverzorging

€ 29,90€ 59,80-50%
1+1 Glow Energie Anti-Donkere Kringen Oogverzorging
Anti-aging supra essence - Anti-Âge GlobalAnti-Âge Global

Anti-aging supra essence - Anti-Âge Global

50 ml (€ 52,72 / 100ml)
€ 26,36€ 65,90-60%
Anti-aging supra essence - Anti-Âge Global
1+1 Glow PeelingmaskerGlow EnergieDoffe huid

1+1 Glow Peelingmasker

€ 25,90€ 51,80-50%
1+1 Glow Peelingmasker
1+1 Anti-Aging Corrigerende Supra Essence 30 mlAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

1+1 Anti-Aging Corrigerende Supra Essence 30 ml

€ 59,90€ 119,80-50%
1+1 Anti-Aging Corrigerende Supra Essence 30 ml
1+1 Corrigerende & Verfraaiende Dagcrème - Droge Huid 50 mlAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

1+1 Corrigerende & Verfraaiende Dagcrème - Droge Huid 50 ml

€ 56,90€ 113,80-50%
1+1 Corrigerende & Verfraaiende Dagcrème - Droge Huid 50 ml
Verzorgingsset Lift Pro CollagèneLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Verzorgingsset Lift Pro Collagène

€ 61,99€ 125,70-51%
Verzorgingsset Lift Pro Collagène
SOS-verzorging Tegen PuistjesSebo Active ClearNormale tot vette huid

SOS-verzorging Tegen Puistjes

10 ml (€ 169,00 / 100ml)
€ 16,90
SOS-verzorging Tegen Puistjes
Verzorging Tegen OnzuiverhedenSebo Active ClearNormale tot vette huid

Verzorging Tegen Onzuiverheden

40 ml (€ 54,75 / 100ml)
€ 21,90
Verzorging Tegen Onzuiverheden
Dagcrème voor een stralende huidRiche CrèmeRijpe huid

Dagcrème voor een stralende huid

50 ml (€ 83,80 / 100ml)
€ 41,90
Dagcrème voor een stralende huid
Gezichtsverzorging en Korte BaardBaardverzorging

Gezichtsverzorging en Korte Baard

50 ml (€ 35,80 / 100ml)
€ 17,90
Gezichtsverzorging en Korte Baard
Serum Tegen OnzuiverhedenSebo Active ClearGemengde tot vette huid / onzuiverheden

Serum Tegen Onzuiverheden

30 ml (€ 86,34 / 100ml)
€ 25,90
Serum Tegen Onzuiverheden
Verhelderende LotionSebo Active Clear

Verhelderende Lotion

150 ml (€ 9,27 / 100ml)
€ 13,90
Verhelderende Lotion
Perfectionerende anti-aging dagcrème 	50 mlAnti-Âge Global

Perfectionerende anti-aging dagcrème 50 ml

50 ml (€ 44,72 / 100ml)
€ 22,36€ 55,90-60%
Perfectionerende anti-aging dagcrème 50 ml
Kalmerende Herstellende BalsemSebo Active ClearGevoelige huid met onzuiverheden

Kalmerende Herstellende Balsem

40 ml (€ 54,75 / 100ml)
€ 21,90
Kalmerende Herstellende Balsem
Concentraat met dubbele werkingLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Concentraat met dubbele werking

30 ml (€ 166,34 / 100ml)
€ 49,90
Concentraat met dubbele werking
Make-upremover handschoenAccessoires gezichtsverzorging

Make-upremover handschoen

1 pieces
€ 6,99
Make-upremover handschoen
1+1 Dorstlessende GelcrèmeHydra Water-PlumpVochtarme huid

1+1 Dorstlessende Gelcrème

€ 21,90€ 43,80-50%
1+1 Dorstlessende Gelcrème
Intens Voedende Herstellende BodymilkRiche CrèmeRijpe huid

Intens Voedende Herstellende Bodymilk

190 ml (€ 12,58 / 100ml)
€ 23,90
Intens Voedende Herstellende Bodymilk
Serum met een Olie-Infusie van RozenRiche CrèmeRijpe huid

Serum met een Olie-Infusie van Rozen

30 ml (€ 149,67 / 100ml)
€ 44,90
Serum met een Olie-Infusie van Rozen
Duo Lift Pro CollagèneLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Duo Lift Pro Collagène

€ 52,99€ 95,80-45%
Duo Lift Pro Collagène
Handcrème tegen pigmentvlekken SPF 30Riche CrèmeRijpe huid

Handcrème tegen pigmentvlekken SPF 30

50 ml (€ 31,80 / 100ml)
€ 15,90
Handcrème tegen pigmentvlekken SPF 30
Hydra Set met accessoireHydra Water-PlumpVochtarme huid

Hydra Set met accessoire

€ 17,99€ 34,40-48%
Hydra Set met accessoire
Hydra Ritueel - Ogen & GezichtHydra Water-PlumpVochtarme huid

Hydra Ritueel - Ogen & Gezicht

€ 26,99€ 51,80-48%
Hydra Ritueel - Ogen & Gezicht
Weldadige Anti-Rimpel NachtcrèmeRiche CrèmeRijpe huid

Weldadige Anti-Rimpel Nachtcrème

50 ml (€ 79,80 / 100ml)
€ 39,90
Weldadige Anti-Rimpel Nachtcrème
Hydra Ritueel met accessoireHydra Water-PlumpVochtarme huid

Hydra Ritueel met accessoire

€ 11,99€ 22,40-46%
Hydra Ritueel met accessoire
Liftende Anti-rimpel nachtcrèmeLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Liftende Anti-rimpel nachtcrème

50 ml (€ 79,80 / 100ml)
€ 39,90
Liftende Anti-rimpel nachtcrème
Verkwikkende Roller Stralende BlikElixir Botanique

Verkwikkende Roller Stralende Blik

15 ml (€ 239,34 / 100ml)
€ 35,90
Verkwikkende Roller Stralende Blik
Diepreinigend Masker met Houtskool 75 mlSebo Active ClearGemengde tot vette huid / onzuiverheden

Diepreinigend Masker met Houtskool 75 ml

75 ml (€ 26,54 / 100ml)
€ 19,90
Diepreinigend Masker met Houtskool 75 ml
1+1 Regenererende Intensieve Verzorging Riche Crème 75 mlRiche CrèmeRijpe huid

1+1 Regenererende Intensieve Verzorging Riche Crème 75 ml

€ 47,90€ 95,80-50%
1+1 Regenererende Intensieve Verzorging Riche Crème 75 ml

Elke type huid kan rekenen op zijn gelaatscrème

Om je goed in je vel te voelen is het belangrijk om de huid van je gezicht goed te reinigen, te verzorgen en te hydrateren. Daarbij is het gebruik van hoogstaande en natuurlijke producten aangeraden voor elk type huid. Zo wordt de doeltreffendheid van het product verhoogd en is je huid gezond en gelukkig! De juiste verzorging kiezen, aangepast aan het huidtype van je gezicht, is ook essentieel. Ontdek daarom een brede waaier aan natuurlijke verzorgingsproducten die zijn aangepast aan alle huidtypen. Al onze producten werden samengesteld volgens de principes van de Plantaardige Cosmetica ® en integreren plantaardige werkstoffen die werden uitgekozen om het beste resultaat te bekomen voor elk specifiek huidtype. Of je nu op zoek bent naar een scrub, een reinigingsmasker, een reinigingscrème, een corrigerende crème of een voedende balsem, we hebben voor alle huidtypen de gepaste verzorging. Ontdek onder meer Sensitive Camomille met zijn kalmerende en herstellende werking, Sebo Vegatal voor de gemengde tot vette huid of om de onvolmaakte huid te zuiveren en te matteren, Hydra Vegetal voor een frisse normale tot gemengde huid, Elixir Jeunesse voor de droge huid en Sérum Végétal voor de rijpere huid. Zo zie je maar: voor elk type huid, zijn eigen gelaatscrème.

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken