Mid Season Sale: Onze schoonheidsproducten in sale • Yves Rocher
ajax error

This action generated an error, probably on our side, you can reload this page and retry

Error reason : unknown

0

Mid Season Sale

(2) 50% korting bij aankoop vanaf 2 producten

Profiteer van 50% korting bij aankoop vanaf 2 producten naar keuze. De promoties zijn geldig op de producten uit deze selectie.

Aanbieding geldig van 24/09/2026 t/m 14/10/2026

Filters
  • Zonneproducten
  • Tot €10
  • Gezichtsverzorging
  • Parfum
  • Lichaam & Douche
  • Haar
  • Make-up
Beste reviews(159)
Bestseller(49)
Nieuw(9)
Categorie
Make-up(47)Gezicht(50)Parfum(52)Expert Make-up(1)Lichaam & douche(32)
Toon meer
Producttype
Lippenbalsem(1)Oogcontourcrème(8)Make-up remover(3)Nagellak(2)Eau de parfum(33)
Toon meer
Collectie
Expert Make-up(38)Pur Bleuet(3)Evidence(9)Foundation Zéro Défaut(1)Lift Pro-Collagène(6)
Toon meer
Verpakkingstype
Stick(4)Flacon(60)Pompflacon(2)Pot(16)Tube(23)
Toon meer
Kleur
anders(15)rood(8)bruin(20)roze(17)blauw(6)
Toon meer
Werking
Kalmeren(6)Make-up verwijderen(3)Anti-Aging(22)Glad maken(22)Verstevigen en liften(6)
Toon meer
Textuur
Vloeibaar(26)Crème(38)Poeder(5)Gel(24)Balsem(6)
Toon meer
Zone
Lippen(8)Nagels(5)Teint(11)Ogen(11)Wenkbrauwen(2)
Toon meer
Huidtype
Elk Huidtype(42)Droge tot zeer droge huid(9)Normale tot gecombineerde huid(3)Gecombineerde tot vette huid(9)Gevoelige huid(3)
Toon meer
Geur
Bloemig(24)Fris(1)Citroen(8)Houtige geurnoot(5)Vanille(3)
Toon meer
Prijs
Geur
Wilde Algen(1)Citroen(1)
Geur
Wilde Algen(1)Sensueel(2)
Beschermingsfactor
SPF 50+(4)SPF 30(2)
Voor wie
Vrouwen(40)Mannen(15)
185 product(en) gevonden
185 product(en) gevonden
Comme Une Evidence - Eau de ParfumEvidence

Comme Une Evidence - Eau de Parfum

100 ml (€ 69,90 / 100ml)
€ 69,90
Comme Une Evidence - Eau de Parfum
Weldadige Anti-Rimpel DagcrèmeRiche CrèmeRijpe huid

Weldadige Anti-Rimpel Dagcrème

50 ml (€ 79,80 / 100ml)
€ 39,90
Weldadige Anti-Rimpel Dagcrème
Naturel Eau de ToiletteNaturelle Osmanthus

Naturel Eau de Toilette

75 ml (€ 50,54 / 100ml)
€ 37,90
Naturel Eau de Toilette
De Ultieme Herstellende Verzorging - Dag en NachtAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

De Ultieme Herstellende Verzorging - Dag en Nacht

75 ml (€ 90,54 / 100ml)
€ 67,90
De Ultieme Herstellende Verzorging - Dag en Nacht
Herstellende Aftersun LotionZonneproducten

Herstellende Aftersun Lotion

200 ml (€ 7,95 / 100ml)
€ 15,90
Herstellende Aftersun Lotion
Anti-Aging Gezichtsverzorging SPF 50Zonneproducten

Anti-Aging Gezichtsverzorging SPF 50

40 ml (€ 79,75 / 100ml)
€ 31,90
Anti-Aging Gezichtsverzorging SPF 50
Het Absolute Radiance Micro-SerumAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

Het Absolute Radiance Micro-Serum

30 ml (€ 226,34 / 100ml)
€ 67,90
Het Absolute Radiance Micro-Serum
Mascara Miraculeuse DéfinitionExpert Make-up

Mascara Miraculeuse Définition

7.8 ml (€ 383,34 / 100ml)
€ 29,90
Mascara Miraculeuse Définition
Boostercrème voor een stralende huidGlow EnergieDoffe huid

Boostercrème voor een stralende huid

50 ml (€ 71,80 / 100ml)
€ 35,90
Boostercrème voor een stralende huid
Hydraterende Gel-CrèmeHydra Water-PlumpVochtarme huid

Hydraterende Gel-Crème

50 ml (€ 43,80 / 100ml)
€ 21,90
Hydraterende Gel-Crème
Zonnebrandspray SPF50+Zonneproducten

Zonnebrandspray SPF50+

150 ml (€ 21,27 / 100ml)
€ 31,90
Zonnebrandspray SPF50+
Verkoelende en Kalmerende VoetgelPlantaardige Voetverzorging

Verkoelende en Kalmerende Voetgel

75 ml (€ 13,20 / 100ml)
€ 9,90
Verkoelende en Kalmerende Voetgel
Herstellende nachtolie voor een stralende huidGlow EnergieDoffe huid

Herstellende nachtolie voor een stralende huid

30 ml (€ 143,00 / 100ml)
€ 42,90
Herstellende nachtolie voor een stralende huid
Anti-Aging & Verzorgende Dagcrème - Alle HuidtypesAnti-Âge GlobalAlle verouderingstekenen

Anti-Aging & Verzorgende Dagcrème - Alle Huidtypes

50 ml (€ 113,80 / 100ml)
€ 56,90
Anti-Aging & Verzorgende Dagcrème - Alle Huidtypes
Verkoelende Cryogel Lichte BenenPlantaardige Lichaamsverzorging

Verkoelende Cryogel Lichte Benen

200 ml (€ 9,95 / 100ml)
€ 19,90
Verkoelende Cryogel Lichte Benen
Voedende getinte lippenbalsemExpert Make-up

Voedende getinte lippenbalsem

4.8 g (€ 185,42 / 100g)
€ 8,90
Voedende getinte lippenbalsem
Express Make-up RemoverPur BleuetAlle huidtypes

Express Make-up Remover

200 ml (€ 5,00 / 100ml)
€ 9,99
Express Make-up Remover
Nagellak Laque BotaniqueExpert Make-up

Nagellak Laque Botanique

6 ml (€ 165,00 / 100ml)
€ 9,90
Nagellak Laque Botanique
Comme Une Evidence - Eau de ParfumEvidence

Comme Une Evidence - Eau de Parfum

50 ml (€ 99,80 / 100ml)
€ 49,90
Comme Une Evidence - Eau de Parfum
Foundation Zéro Défaut - Rosé 300Expert Make-up

Foundation Zéro Défaut - Rosé 300

30 ml (€ 93,00 / 100ml)
€ 27,90
Foundation Zéro Défaut - Rosé 300
Intense Anti-rimpel verzorgingLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Intense Anti-rimpel verzorging

75 ml (€ 66,54 / 100ml)
€ 49,90
Intense Anti-rimpel verzorging
Herstellende VerzorgingRiche CrèmeRijpe huid

Herstellende Verzorging

75 ml (€ 63,87 / 100ml)
€ 47,90
Herstellende Verzorging
Herstellende verzorging dag & nachtPure Calendula

Herstellende verzorging dag & nacht

50 ml (€ 29,80 / 100ml)
€ 14,90
Herstellende verzorging dag & nacht
Oogpotlood waterproof - kastanjebruinExpert Make-up

Oogpotlood waterproof - kastanjebruin

0.35 g (€ 3 685,72 / 100g)
€ 12,90
Oogpotlood waterproof - kastanjebruin
Lifeproof Eye ShadowExpert Make-up

Lifeproof Eye Shadow

1.4 g (€ 1 421,43 / 100g)
€ 19,90
Lifeproof Eye Shadow
Intens Hydraterende Verzorgingscrème - Dag en NachtHydra Water-PlumpVochtarme huid

Intens Hydraterende Verzorgingscrème - Dag en Nacht

75 ml (€ 37,20 / 100ml)
€ 27,90
Intens Hydraterende Verzorgingscrème - Dag en Nacht
L'Evidence - Eau de ParfumEvidence

L'Evidence - Eau de Parfum

100 ml (€ 69,90 / 100ml)
€ 69,90
L'Evidence - Eau de Parfum
Mascara Intense MétamorphoseExpert Make-up

Mascara Intense Métamorphose

7.8 ml (€ 383,34 / 100ml)
€ 29,90
Mascara Intense Métamorphose
Base Coat Laque BotaniqueExpert Make-up

Base Coat Laque Botanique

6 ml (€ 215,00 / 100ml)
€ 12,90
Base Coat Laque Botanique
Lip Pen Rouge Elixir Brillant 11. Beige nudeExpert Make-up

Lip Pen Rouge Elixir Brillant 11. Beige nude

2.2 g (€ 677,28 / 100g)
€ 14,90
Lip Pen Rouge Elixir Brillant 11. Beige nude
Kohlpotlood - blauwExpert Make-up

Kohlpotlood - blauw

1.1 g (€ 536,37 / 100g)
€ 5,90
Kohlpotlood - blauw
Getinte Hydraterende BB Crème - Medium LightHydra Water-PlumpVochtarme huid

Getinte Hydraterende BB Crème - Medium Light

40 ml (€ 62,25 / 100ml)
€ 24,90
Getinte Hydraterende BB Crème - Medium Light
Lippenstift Rouge Botanique MatExpert Make-up

Lippenstift Rouge Botanique Mat

3.5 g (€ 797,15 / 100g)
€ 27,90
Lippenstift Rouge Botanique Mat
Express nagellakremover Laque BotaniqueExpert Make-up

Express nagellakremover Laque Botanique

100 ml (€ 9,90 / 100ml)
€ 9,90
Express nagellakremover Laque Botanique
Oogschaduwpalet 4 TintenExpert Make-up

Oogschaduwpalet 4 Tinten

5.9 g (€ 472,89 / 100g)
€ 27,90
Oogschaduwpalet 4 Tinten
Wenkbrauwpotlood - kastanjebruinExpert Make-up

Wenkbrauwpotlood - kastanjebruin

1 g (€ 1 290,00 / 100g)
€ 12,90
Wenkbrauwpotlood - kastanjebruin
Haar- & Bodymist - Plein SoleilPleines natures

Haar- & Bodymist - Plein Soleil

150 ml (€ 19,94 / 100ml)
€ 29,90
Haar- & Bodymist - Plein Soleil
Compacte Poederblush CaméliaExpert Make-up

Compacte Poederblush Camélia

3.2 g (€ 559,38 / 100g)
€ 17,90
Compacte Poederblush Camélia
Verfrissende OogverzorgingHydra Water-PlumpVochtarme huid

Verfrissende Oogverzorging

15 ml (€ 132,67 / 100ml)
€ 19,90
Verfrissende Oogverzorging
Vloeibare ConcealerExpert Make-up

Vloeibare Concealer

7 ml (€ 312,86 / 100ml)
€ 21,90
Vloeibare Concealer
Verte Envolée - Eau de ParfumPleines natures

Verte Envolée - Eau de Parfum

100 ml (€ 69,90 / 100ml)
€ 69,90
Verte Envolée - Eau de Parfum
Herstellende VoetbalsemPlantaardige Voetverzorging

Herstellende Voetbalsem

75 ml (€ 19,87 / 100ml)
€ 14,90
Herstellende Voetbalsem
Rouge Elixir LiplinerExpert Make-up

Rouge Elixir Lipliner

1.1 g (€ 1 263,64 / 100g)
€ 13,90
Rouge Elixir Lipliner
Oogverzorging wallenGlow EnergieDoffe huid

Oogverzorging wallen

15 ml (€ 199,34 / 100ml)
€ 29,90
Oogverzorging wallen
Perfectionerende Gel-CrèmeSebo Active ClearNormale tot vette huid

Perfectionerende Gel-Crème

50 ml (€ 43,80 / 100ml)
€ 21,90
Perfectionerende Gel-Crème
Anti-rimpel- en anti-wallen oogverzorgingLift Pro-CollagèneRimpels en verslapping

Anti-rimpel- en anti-wallen oogverzorging

14 ml (€ 249,29 / 100ml)
€ 34,90
Anti-rimpel- en anti-wallen oogverzorging
Mono oogschaduwExpert Make-up

Mono oogschaduw

2 g (€ 745,00 / 100g)
€ 14,90
Mono oogschaduw
Voedende bodymilkPlantaardige Lichaamsverzorging

Voedende bodymilk

390 ml (€ 5,62 / 100ml)
€ 21,90
Voedende bodymilk

Producten met een leuke korting? Ontdek de Sale

Om je make-up en verzorgingsproducten aan te kopen met een korting neem je een kijkje in de Sale van Yves Rocher. Je vindt er een ruim aanbod aan solden op cosmetica, Eau de Parfums, dagcrèmes, shampoos... Het gamma werd handig gesorteerd op type product en productlijn, zodat je meteen je favoriete Yves Rocher-product terugvindt. In onze Sale vind je niet alleen EXPERT MAKE-UP met een leuke korting, maar ook onze lijnen SOIN VÉGÉTAL voor haar en huid, SEBO VÉGÉTAL, HYDRA VÉGÉTAL en nog veel meer. Alle producten hebben een unieke formule met natuurlijke ingrediënten, samengesteld door de experts van Yves Rocher. Experimenteer met je beautyroutine en ontdek nieuwe producten dankzij onze solden op cosmetica. Ga bijvoorbeeld voor een nieuwe mascara of oogschaduw voor een frisse look. Zo is er de mascara met een formule op basis van bamboevezels, die je wimpers meteen langer en voller maakt. Met onze ultra-gepigmenteerde kleuren oogschaduw zorg je dan weer voor een stralende oogopslag, dankzij het rijstextract in het poeder. Je ontdekt al deze cosmetica met voordelige solden bij Yves Rocher. Profiteer van de korting op make-up en koop Yves Rocher-cosmetica om je dagelijkse make-upritueel op te frissen. 

Product toegevoegd aan jouw wishlistMijn wishlist bekijken